سفر به لندن در روزهای ویمبلدون
1396/04/03 - 8:30 اخبار گردشگری

سفر به لندن در روزهای ویمبلدون

یکی از مهم‌ترین اتفاقات دنیای ورزش مسابقات تنیس ویمبلدون است که تیرماه هرسال در لندن برگزار می‌شود. در این مسابقه که قدیمی‌ترین مسابقه تنیس نیز به شمار می‌رود، قهرمانان تنیس جهان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و این مسابقات، بسیاری را از سراسر جهان به لندن می‌کشاند. با ما همراه باشید تا از ویمبلدون و محل برگزاری آن بیشتر بدانید. 

(برای سفر به لندن می‎‌توانید جهت خرید بلیط هواپیما لندن و رزرو هتل خارجی با کارت شتاب به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

ویمبلدون کجا برگزار می‌شود؟

ویمبلدون نام یک محله در جنوب شرقی لندن است که به دلیل برگزاری مسابقات تنیس در این منطقه شهرت خاصی یافته است. این مسابقات در زمین چمن برگزار می‌شوند و همه بازیکنان باید لباس سفید بپوشند. برگزاری این مسابقات بر عهده باشگاه کریکت و تنیس انگلیس است که در این محله واقع شده است. این باشگاه از 19 زمین تنیس چمن با ظرفیت 15 هزار تماشاچی تسکیل شده است.

دیدنی‌ های ویمبلدون

ویمبلدون فقط زمین تنیس ندارد. این محله از زیباترین محلات لندن به شمار می‌رود که در مدت اقامت شما یا بین بازی‌ها جاذبه‌هایی برای بازدید دارد.

آسیاب بادی ویمبلدون

ویمبلدون به آسیاب‌های بادی‌اش معروف است و در این منطقه یک موزه آسیاب نیز وجود دارد که قدیمی‌ترین آسیاب‌ها در آن‌جا نگهداری می‌شوند.

معبد بودایی ها

قدیمی‌ترین معبد بودایی‌های لندن در این منطقه قرار دارد که مردم نیز می‌توانند با هماهنگی قبلی از این محیط آرامش بخش بازدید کنند.

پارک ویمبلدون

در این پارک بزرگ یک دریاچه وجود دارد که انواع قایق سواری روی آن ممکن است. در این پارک زمین‌هایی نیز برای بازی‌های مختلف تعبیه شده‌اند. علاوه بر این پارک، پارک کانیزارو و چند تم پارک نیز در ویمبلدون مقصد بسیاری از گردشگران هستند.

خیابان‌ها و مغازه‌ها

دهکده ویمبلدون خیابان‌های قدیمی زیبایی با مغازه‌های کوچک و تاریخی دارد که می‌توان ساعت‌ها بی‌خستگی در آن‌ها وقت گذراند. بازار کشاورزان نیز در این منطقه طرفداران بسیاری دارد. یک خانه تاریخی نیز با باغ‌های اطرافش در ویمبلدون وجود دارد که محل اقامت پادشاهان و سران انگلستان بوده است.

برای اطلاع از نحوه رزرو پرواز خارجی به سایت فلایتیو مراجعه نمایید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط