worlds-best-airports-2017
1396/01/08 - 9:13 اخبار گردشگری

بهترین فرودگاه های جهان در سال 2017 کدامند؟

امسال هم در خبرها اعلام شد که فرودگاه سنگاپور به عنوان بهترین فرودگاه جهان انتخاب شده است. پس از 5 سال متوالی فرودگاه چانگی سنگاپور همچنان بالاترین جایگاه را در رتبه بندی Skytrax از فرودگاه های جهان دارد و به عنوان بهترین فرودگاه جهان شناخته می شود.

این جایزه که در مراسمی که 14 مارس امسال در شهر آمسترداد برگزار شد به فرودگاه چانکی تعلق گرفت، بر اساس نظرسنجی از مسافران انتخاب شده بود.

اصولا برای مسافرانی که تجربه بودن در فرودگاه چانگی را داشته اند، انتخاب فرودگاه دیگری به عنوان بهترین فرودگاه جهان غیرقابل تصور است!

چرا که فرودگاه چانگی علاوه بر داشتن امکانات پروازی مناسب و ترمینال های 24 ساعته، امکانات دیگری چون سالن سینما، استخر، باغ پروانه و ... نیز دارد.

اما جز فرودگاه چانگی که هیچ فرودگاهی در سال های اخیر نتوانسته جایگاه اول آن را بگیرد، امسال در لیست 10 فرودگاه برتر جهان جابه‌جایی های دیگری اتفاق افتاده است.

برای مثال با ارتقا جایگاه فرودگاه بین المللی توکیو (Handa) به جایگاه دوم، فرودگاه کره جنوبی از جایگاه دوم به جایگاه سوم نزول داشته است.

فرودگاه مونیخ هم در جایگاه چهارم، یک رتبه بالاتر از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ قرار گرفته است. علاوه بر این، فرودگاه فرانکفورت برای اولین بار امسال در جمع 10 فرودگاه برتر جهان جای گرفته.

10 فرودگاه برتر دنیا بر اساس رتبه بندی Skytrax:

1. فرودگاه بین المللی چانگی در سنگاپور

2. فرودگاه بین المللی هندا در توکیو

3. فرودگاه بین المللی اینچئون در سئول

4. فرودگاه بین المللی مونیخ

5. فرودگاه بین المللی هنگ کنگ

6. فرودگاه بین المللی حمد در دوحه

7. فرودگاه بین المللی چوبو سنترایر

8. فرودگاه بین المللی زوریخ

9. فرودگاه بین المللی هیترو در لندن

10. فرودگاه بین المللی فرانکفورت

اگر قصد خرید بلیط هواپیما و رزرو بلیط هواپیما دارید می توانید از خدمات سایت فلایتیو استفاده کنید.


نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط