راهنمای تازه‌کارها برای عکاسی نجومی

تا به حال فکر کرده‌اید حرفه‌ای‌ها چطور در قاب‌هایی درخشان، نورهای قطبی رقصان و نئونی بر فراز سرد-دشت‌های پوشیده از برف شمالگان را ثبت می‌کنند؟ یا عکس‌های «راه شیری»شان چگونه حتی کیهانی‌تر از واقعیت کهکشان ما به چشم می‌آیند؟ ما پرسیدیم و آن‌ها جواب دادند، اکنون شما هم می‌توانید در سفر بعدی‌تان چند عکس میان‌ستاره‌ای بگیرید.

بیشتر بخوانید

با پادکست‌های مرتبط با سفر آشنا شوید

پادکست از جمله واژگانی است که بر سر زبان‌ها افتاده است و به مجموعه مطالب و خاطراتی گفته شده که در موضوعات بسیار متنوع به‌شکل صوتی تهیه می‌شود و افراد با دانلود و گوش دادن به آن می‌توانند از مطالب سودمندی با سرعت بالا استفاده کنند. برای عاشقان سفر و گردشگری پادکست‌های مرتبط با سفر تولید شده‌اند که با گوش دادن به آن‌ها می‌توانید در مورد جاهای دیدنی مختلف در سراسر جهان اطلاعات مهم و ارزشمندی را کسب کنید.

بیشتر بخوانید

اپلیکیشن‌های مسافرتی که می‌توان بدون اینترنت از آن‌ها استفاده کرد

امروزه تمامی مسافران قرن بیست و یکم با فناوری پیوند عمیقی دارند. آن‌ها از موتورهای جست‌وجو برای یافتن پروازهای ارزان‌قیمت، رزرو اتاق و ارتباط با محلی‌ها به‌منظور مراجعه به رستوران‌ها و کافه‌های ناشناخته استفاده می‌کنند.

بیشتر بخوانید

با برترین اپلیکیشن‌های مسافرتی برای تلفن همراه آشنا شوید

وقتی‌که تصمیم به ماجراجویی‌های جهانی می‌گیریم، مواردی وجود دارد که قطعا نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت. قطعا یکی از این موارد پاسپورت شما است. گزینه دوم کارت اعتباری بوده و گزینه سوم احتمالا تلفن همراه شما باشد

بیشتر بخوانید