TripIt-Travel-Organizer-app
1395/06/31 - 14:23 سفر و فناوری

معرفی و دانلود رایگان اپلیکیشن TripIt: Travel Organizer

برنامه Tripitیکی از اپلیکیشن های پرطرفدار میان توریست ها و کسانی است که دائما در حال سفر کردن هستند. این برنامه که به صورت رایگان برای کاربران اندروید، آی او اس و ویندوز قابل استفاده است، تمام اطلاعات و برنامه های سفر شما را به صورت یک جا جمع آوری می کند و برنامه ای دقیق برای آن می ریزد.

ویژگی مهم این برنامه این است که برخلاف دیگر اپلیکشین های حوزه سفر و گردشگری، به جای ارائه اطلاعاتی یکسان و مشخص به همه کاربران، اطلاعاتی دقیقا متناسب با برنامه و سفر شخصی خودتان به شما می دهد.

برای داشتن سفری منظم و بی نقص، کافی است اطلاعات تأیید شده سفر خود را (شامل تصویر بلیط رفت و برگشت هواپیما، برنامه دیدارها، ملاقات ها و ...) به آدرس plans@tripit.com ایمیل کنید و تمام برنامه ها، اطلاعات مورد نیاز، نقشه ها و راهنمایی های مربوطه را به صورت کامل و یک جا در این اپلیکیشن دریافت کنید.

از آنجا که این برنامه قابلیت همگام شدن با google calendar شخصی شما را دارد، با همگام شدن با برنامه های تقویم تان، علاوه بر برنامه ریزی دقیق و حرفه ای، تمامی برنامه ها را بر اساس روز و ساعت دقیق آن به شما یادآوری می کند.

دیگر ویژگی ها و امکانات مهم برنامه TripIt: Travel Organizer

- به برنامه سفر خود همه جا، در موبایل، تبلت و کامپیوتر شخصی تان دسترسی دارید.

- قابلیت به اشتراک گذاشتن برنامه سفر خود را با دیگران دارید.

- برای تمامی مقصدها و مکان های موجود در برنامه شما، بهترین مسیر رفت و آمد، نقشه راه ها و راهنمای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ارسال می شود.

- بر اساس موقعیت شما، بهترین مسیر برای رسیدن به مقصد بعدی تان به شما نشان داده می شود.

- قابلیت همگام سازی با ایمیل شما و دریافت اتوماتیک اطلاعات هر یک از بلیط هایتان را دارد.

- در صورت تأخیر در پرواز و تغییر محل گیت آن در فرودگاه، اطلاعات نهایی و صحیح به شما ارسال می شود.

- در صورت نیاز به تغییر زمان و مقصد پرواز، قابلیت پیدا کردن پرواز جایگزین برای شما را دارد.

استفاده از این برنامه علاوه بر اینکه کار برنامه ریزی در سفر را برایتان راحت می کند، باعث می شود در زمان خود صرفه جویی کنید و وقت زیادی را به پیدا کردن مسیرها، نقشه ها و ... اختصاص ندهید.

از آنجایی که به وسیله این برنامه می توانید سفرهای کاری و توریستی خود را به راحت ترین و بهترین نحو مدیریت کنید، توصیه ما این است که این نرم افزار را دانلود و سختی های سفر را برای خودتان راحت کنید.

اپلیکیشن TripIt: Travel Organizerرا می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید.

در ضمن اگر به سفرهای توریستی علاقه دارید و به دنبال اپلیکیشنی هستید که در هر شهر جاذبه های دیدنی و مکان های جالب آنجا را به شما معرفی کند، پیشنهاد می کنیم سری به مطلب تورلیدر رایگان در گوشی شما بزنید و نرم افزار visit a city را از آنجا دانلود کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط