عرب هلث
1396/10/09 - 11:00 سفر و فناوری

آیا برای شرکت در نمایشگاه عرب هلث ۲۰۱۸ آماده هستید؟

نمایشگاه و کنگره Arab Health، بزرگ‌ترین نمایشگاه سلامت در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، و دومین نمایشگاه سلامت بزرگ در دنیاست. این نمایشگاه، یک فرصت عالی برای رویارویی با نوآوری، فن‌آوری، ایده‌های جدید و توسعه در صنعت سلامت است. قرار است که امسال این نمایشگاه در تاریخ ۲۹ ژانویه برگزار گردد. همین حالا برای سفر کاری خود به این نمایشگاه برنامه ریزی کنید، و توسط فلایتیو جهت رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل دبی اقدام نمایید.

 

این کنگره و نمایشگاه معتبر، شبکه بی نظیری بین بازدیدکنندگان و متخصصان حوزه سلامت، از جمله تولید کنندگان لوازم و داروهای پزشکی، پزشکان عمومی، متخصص‌ها، مدیران بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز پزشکی، پرستاران، فیزیوتراپیست‌ها، توزیع کنندگان محصولات سلامتی و... ایجاد می‌کند.

در نمایشگاه سال گذشته عرب هلث، ۴۰۷۲ شرکت یا موسسه از ۶۸ کشور در این نمایشگاه حضور داشتند.  ۴۰ کشور در این نمایشگاه غرفه داشتند، و در مجموع ۹۶۹۲۵ بازدید کننده از این نمایشگاه دیدن کردند.

حالا قرار است تا عرب هلث ۲۰۱۸، در ۲۹ ژانویه برگزار شده و تا ۱ فوریه هم ادامه داشته باشد. امسال، پیشبینی می‌شود تا حداقل حدود ۱۰۲.۶۶۶ نفر از رهبران علمی و صنایع سلامت دنیا در این نمایشگاه گرد هم آیند. می‌توانید اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه را در وب‌سایت آن مشاهده نمایید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط