dong-app
1395/08/17 - 9:15 سفر و فناوری

معرفی و دانلود رایگان اپلیکیشن دُنگ

یکی از مشکلات اصلی سفرهای گروهی، حساب و کتاب کردن دُنگ هر نفر در سفر است.

معمولا برای جلوگیری از مشکل و پیچیده شدن حساب و کتاب، یک نفر در گروه مادر خرج می شود و دنگ بقیه را در سفرهای گروهی حساب می کند.

اما مشکل اصلی دقیقا از همینجا شروع می شود. در حالی که بقیه در حال خوش گذرانی و لذت بردن از سفر هستند، مادر خرج گروه باید مدام دنبال کاغذ و قلم و ماشین حساب باشد و بنشیند یک گوشه و تمام هزینه ها را حساب کند، تقسیم بر تعداد نفرات کند و سهم هر نفر را به او بگوید.

جالب است بدانید تمام این فرآیند زمان بر و پیچیده، با اپلیکیشن دُنگ سفر، به سادگی انجام می شود و کار مادر خرج گروه را راحت می کند.

این اپلیکیشن که استفاده از تمام قسمت های آن رایگان است، به شما این امکان را می دهد که تعداد همراهان خود در سفر را به همراه مشخصات آنها ثبت کنید و هزینه های مربوط به هر کدام، مانند پول بلیط، غذا، هتل و ... را برای هریک از آنها محاسبه کنید.

علاوه بر سفر، از این اپلیکیشن می توانید برای فعالیت های گروهی دیگر هم استفاده کنید. مثلا برای محاسبه خرج دانشجوهایی که در خوابگاه با هم زندگی می کنند یا هزینه های مشترک یک مجتمع مسکونی و ... .

یکی از ویژگی های خوب این اپلیکیشن این است که تغییرات مختلف سفر در آن پیش بینی شده است. به عنوان مثال شما می توانید در سفرهای خارجی از واحدهای پولی دیگری جز ریال استفاده کنید. یا اینکه می توانید تعیین کنید که هزینه ها به صورت مساوی بین همسفران تقسیم شود یا خیر (مثلا وقتی به رستوران می روید ممکن است کسی غذای گرانتری نسبت به بقیه سفارش بدهد).

علاوه بر این می توانید زوج ها و یا خانواده ها را در یک حساب که به نام سرپرست است وارد کنید و همه هزینه ها را برای یک نفر محاسبه کنید.

در صورتی که یکی از همسفران وسط سفر از شما جدا شود هم به راحتی می توانید حسابش را ببندید و با لمس یک دکمه مبلغ دنگش را برایش پیامک کنید!

این نرم افزار موبایلی به همین راحتی قابل استفاده است. پس برای دانلود رایگان اپلیکشن دُنگ، کلیک کنید.

از طریق سایت فلایتیو می توانید به خرید بلیط قطار به صورت اینترنتی بپردازید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط