معرفی یک اپلیکیشن پروازی، برای دانستن نادانسته ها درباره پرواز!

FlightHero اپلیکیشنی است که برای ردیابی پروازها ساخته شده است اما در کنار این ردیابی امکانات بسیار جالب و کاربردی دیگری نیز دارد، مثلا شما با استفاده از این برنامه اطلاعات ضروری درباره زمان واقعی و وضعیت پرواز به دست می آورید و می توانید وضعیت پرواز مورد نظرتان را پیگیری کنید.

همچنین این برنامه اطلاعاتی درباره تاخیر پروازها، ترافیک فرودگاه، وضعیت آب و هوایی فرودگاه در اختیار شما قرار می دهد، برنامه FlightHero با برنامه TripIt نیز همگام سازی می شود.

از دیگر ویژگی های اپلیکیشن FlightHero می توان به دادن اطلاعاتی درباره سرعت هواپیما، طول و عرض جغرافیایی و ارتفاع پرواز نیز اشاره کرد.

این برنامه 1500 خط هوایی که شامل خطوط هوایی، تجاری، حمل و نقل و… می شود را پوشش می دهد. گفتنی است برنامه FlightHero اطلاعات لازم درباره 16.500 فرودگاه در سرتاسر  دنیا را در اختیار دارد.

علاوه بر این، اپلیکیشن FlightHero درجه حرارت واقعی، سرعت و جهت باد و پیش بینی وضعیت آب و هوا درپانزده روز آینده را در اختیار شما می گذارد.

این برنامه بیست و نه زبان  دارد و شما با استفاده از آن می توانید اطلاعات وضعیت پرواز خود را در شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری کنید.

ناگفته نماند که برنامه FlightHero دارای مبدل نرخ ارز برای اکثر ارزهای دنیا نیز هست.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*