flightio-application
1396/02/16 - 15:45 سفر و فناوری

با دانلود اپلیکیشن فلایتیو به راحتی بلیط هواپیما بخرید

امروزه دیگر کمتر کسی برای خرید بلیط هواپیما به صورت حضوری به آژانس های مسافرتی مراجعه می‌کند. چرا که این کار علاوه بر وقت‌گیر بودن، قدرت انتخاب و تصمیم‌گیری شما را هم کاهش می‌دهد.

هنگام خرید حضوری شما نمی‌توانید همه گزینه‌های پیش‌روی خود را در آرامش بررسی کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

به همین خاطر باید راهی را برای خرید بلیط هواپیما انتخاب کنید که هم در وقت شما صرفه جویی کند و هم امکان بهترین خرید را برایتان فراهم کند.

برای کسانی که دائم در حال سفر کردن هستند، خرید بلیط هواپیما با قیمت مناسب و با روش ساده و آسان، یکی از دغدغه‌های اصلی است.

اپلیکیشن فلایتیو با فراهم کردن امکان خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما خارجی و بلیط هواپیما داخلی، خرید بلیط هواپیما را برای کاربران خود تا حد امکان ساده کرده است.

شما با دانلود رایگان این اپلیکیشن و یک سرچ ساده می توانید قیمت بلیط هواپیما به مقصد مورد نظرتان را مشاهده کنید و ارزان‌ترین بلیط هواپیما را برای خود انتخاب کنید. پس از آن با وصل شدن به درگاه بانکی و پرداخت آنلاین، بلیط شما به راحتی صادر می شود و می توانید آن را دریافت کنید.

علاوه بر این، اپلیکیشن فلایتیو امکان خرید بلیط چارتر را هم برای شما فراهم کرده است. بلیط چارتر بلیطی است که آژانس‌های هواپیمایی معمولا برای مسیرهای پرتردد می‌فروشند. برای فروش این نوع بلیط، آژانس هواپیمایی تعدادی از صندلی‌های هواپیما را از قبل با قیمتی ارزان، از شرکت‌های هواپیمایی رزرو می‌کند و خودش به صورت مستقیم به مسافران می‌فروشد. این موضوع باعث می شود زمانی که شرکت هواپیمایی بلیط‌هایش به فروش رفته و ظرفیتش تکمیل شده، شما بتوانید بلیط خود را از دیگر سامانه‌های فروش بلیط هواپیما خریداری کنید.

در حال حاضر امکان دانلود رایگان اپلیکیشن فلایتیو فراهم شده و شما می توانید از طریق آن، به راحتی به خرید بلیط هواپیما و خرید و رزرو بلیط هواپیما خارجی بپردازید.

این اپلیکیشن که برای کاربران گوشی‌های اندروید قابل دانلود است، بیشتر امکانات و ویژگی‌های سایت فلایتیو را دارد و دانلود آن، کار خرید بلیط هواپیما را برای شما ساده می‌کند.

پس همین حالا دست به کار شوید و نسخه اندروید این اپلیکیشن را دانلود کنید.

دانلود رایگان

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط