foursquare-app
1396/03/16 - 10:29 سفر و فناوری

معرفی و دانلود رایگان اپلیکیشن Four Square

اپلیکیشن فوراسکوئر یکی از برنامه‌های پرطرفدار موبایلی است که بیش از 4 هزار بار توسط کاربران گوگل پلی دانلود شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

این اپلیکیشن که همچون یک شهروند حرفه‌ای و کاربلد راهنمای شما در شهر می‌شود، بهترین مراکز تفریحی، توریستی، خدماتی و ... را به شما معرفی می‌کند و بهترین گزینه را در برنامه شما می‌گنجاند.

اما آنچه این اپلیکیشن را از دیگر برنامه‌های مشابه آن بهتر می‌کند این است که جامعه کاربران آن اطلاعاتش را به روز می‌کنند و اطلاعاتی ضروری مناسب حال گردشگران در آن می‌گذارند.

این موضوع باعث می‌شود تا علاوه این اپلیکیشن علاوه بر گردشگران و توریست‌ها، برای شهروندان نیز سودمند و کارآمد باشد.

چرا که اپلیکیشن فوراسکوئر اطلاعاتی چون رستوران‌های خوب، قیمت و تنوع غذایی آن و ... را با شما در میان می‌گذارد.

(اگر قصد خرید بلیطپروازهای داخلی و یا بلیط پرواز خارجی را دارید می‌توانید از خدمات سایت فلایتیو استفاده کنید.)

اما این اپلیکیشن چگونه کار می‌کند؟

با انتخاب گزینه Best Nearby در فوراسکوئر بهترین مکان‌هایی که در اطراف شما قرار دارند به نمایش در می‌آید. شما البته می‌توانید با مراجعه به بخش جستجو، نام جایی که به دنبالش هستید را نیز وارد کنید تا آدرس آن را بر روی نقشه پیدا کنید.

بخشی به نام To-Do Listدر این اپلیکیشن قرار دارد که به کاربر اجازه می‌دهد تا لیستی از مکان‌هایی که می‌خواهد در آینده به آن برود را مشخص کند.

اما جز این امکانات، امکان دیگر اپلیکیشن Foursquare این است که مانند یک شبکه اجتماعی عمل می‌کند و شما از طریق آن می‌توانید ببینید دوستانتان به چه جاهایی می‌روند و مشغول چه کاری هستند.

کاربران همچنین از طریق این اپلیکیشن می‌توانند برای هر مکان توضیحات و نظرات خود را بنویسند. این توضیحات که به Tipمشهور هستند، به خصوص برای اماکنی همچون رستوران ها بسیار مفید هستند. برای مثال هنگامی که به رستورانی می روید می توانید با مطالعه قسمت Tipآن، متوجه شوید که کدام غذا در منو طعم بهتری دارد.

برای دانلود رایگان اپلیکیشن Four Square کلیک کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط