معرفی و دانلود رایگان اپلیکیشن Guides by Lonely Planet
1396/04/24 - 14:00 سفر و فناوری

معرفی و دانلود رایگان اپلیکیشن Guides by Lonely Planet

قبلا برای شما درباره مجموعه کتاب‌های Lonely Planet نوشته بودیم. لونلی پلنت بزرگترین انتشارات کتاب‌های راهنمای سفر در دنیاست که کتاب‌های آن بین افراد اهل سفر، به خصوص کسانی که به صورت بک پک سفر می‌کنند طرفداران زیادی دارد.

آنچه باعث شده تا این کتاب محبوبتر از دیگر کتاب‌های راهنمای سفر و گردشگری باشد اطلاعات به خصوص، دقیق و معتبری است که به مسافران می‌دهد.

این اطلاعات که به صورت میدانی و با مکانیسمی دقیق و تجربی جمع‌آوری می‌شود، از طریق جهانگردان حرفه‌ای، گردشگران و ... در اختیار Lonely planet قرار می‌گیرد و در طول زمان به صورت پیوسته به روز می‌شود.

این انتشارات که کتاب‌های راهنمای سفر به بیش از 150 کشور جهان را منتشر کرده است، اپلیکیشنی دارد که علاوه بر داشتن تمامی این اطلاعات، اطلاعات مهم دیگری چون نقشه آفلاین، فایل صوتی بخش‌هایی از کتاب، اطلاعات ضروری سفر و ... را نیز در بر می‌گیرد.

این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا به اطلاعات مهم هر جایی که به آن سفر می‌کنید دسترسی داشته باشید، چرا که نویسندگان و کارشناسان این کتاب بیش از اینکه به شهرهای مختلف سفر کنند، در آنجا زندگی می‌کنند تا به اطلاعات موثق و مورد نیاز مسافران دست پیدا کنند. اطلاعاتی چون مکان‌های شگفت‌انگیز برای دیدن، کارهایی که می‌توانید انجام دهید، غذاهایی که می‌توانید بخورید و ... .

یکی دیگر از اطلاعاتی که اپلیکیشن Guides by Lonely Planet در اختیار شما می‌گذارد، اطلاعات مربوط به هتل و رستوران در هر شهری است.

شما با نصب این اپلیکیشن در گوشی خود می‌توانید از اطلاعات موثق کتاب‌های این انتشارات به صورت یکجا و راحت استفاده کنید.

برای دانلود رایگان اپلیکیشن Guides by Lonely Planet کلیک کنید.

 

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط