livetrekker-app
1395/07/26 - 11:00 سفر و فناوری

معرفی و دانلود رایگان اپلیکیشن LiveTrekker

برنامه LiveTrekker یکی از محبوب ترین برنامه های موبایلی برای ثبت لحظات به یاد ماندنیدر سفر است. این برنامه که مانند یک دفتر خاطرات یا سفرنامه الکترونیکی است، به شما این امکان را می دهد تا هر لحظه از سفر خود را با فیلم، عکس و توضیحات خودتان ثبت کنید. علاوه بر این می توانید به وسیله سیستم جی پی اس این اپلیکیشن، مسیر خود در سفر را ثبت کنید و با کلیک روی هر مکان دیدنی که به آنجا رفته اید، خاطراتتان را مرور کنید.

از آنجا که اپلیکیشن LiveTrekkerامکان به اشتراک گذاشتن خاطرات هر فرد با دیگر کاربران این برنامه را هم دارد، با دانلود این برنامه می توانید هم از تجربیات دیگران استفاده کنید و هم خاطرات و برنامه سفر خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

چون خاطرات شما از سفر در برنامه LiveTrekkerبه صورت دیجیتالی ثبت می شود، می توانید با انتخاب گرافیک و ظاهری جذاب برای دفتر خاطرات دیجیتالی تان، سفرنامه ای متفاوت برای سفر خود ایجاد کنید و تجربیات سفر خود را برای دیگران ملموس و جذاب کنید.

دیگر مزایای این برنامه

- امکان دانلود رایگان برای کاربران اندروید و آی او اس

- دیدن سفرنامه کاربران دیگر و استفاده از تجربیات دیگران در سفر

- ثبت دقیق لحظات سفر با ذکر زمان و مکان دقیق

- ثبت داده های شما به صورت کاملا امن و شخصی (تنها در صورتی که داده های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، دیگران به تصاویر و متن هایتان دسترسی پیدا می کنند).

- اضافه کردن عکس، فیلم و فایل از وسایل الکترونیکی دیگر مانند دوربین

اپلیکیشن LiveTrekker را رایگان دانلود کنید.

اگر قصد سفر دارید برای خرید بلیط هواپیما به فلایتیو مراجعه کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط