offline-gps-route-navigation-app
1395/08/08 - 12:03 سفر و فناوری

معرفی و دانلود رایگان برنامه Offline GPS route & Navigation

برای کسانی که اهل سفر به مکان های جدید و ناشناخته با ماشین شخصی خودشان هستند، استفاده از Navigator (راهنمای مسیر) به شدت لازم و حیاتی است.

Navigator که هم به صورت جداگانه قابل نصب بر روی ماشین است و هم می توانید در تلفن همراه خود از آن استفاده کنید، این امکان را به شما می دهد که با مشخص کردن مقصدتان در آن، به راحتی، از بهترین مسیرها به مکان مورد نظرتان برسید.

ویژگی مهم اپلیکیشن Offline GPS route & Navigation، این است که برخلاف اپلیکیشن های معروف دیگر مانند Google map، فقط در حالت آنلاین کار نمی کند و در حالت آفلاین هم قابل استفاده است.

این امکان به شما کمک می کند تا حتی در مناطقی که به اینترنت دسترسی ندارید هم بتوانید از این اپلیکشن استفاده کنید و نگران پیدا کردن مقصدتان نباشید.

علاوه بر این مقصدهای قبلی شما در حافظه اپلیکیشنOffline GPS route & Navigation ثبت می شود و به شما اجازه می دهد از مسیرهای قبلی خود کمک بگیرید.

این اپلیکیشن به صورت رایگان برای کاربران اندروید و آی او اس قابل دانلود است و سفر به مکان های ناشناخته را برای افراد ماجراجو ممکن می کند.

دیگر ویژگی های این برنامه:

- امکان نمایش دو بعدی و سه بعدی مسیر

- امکان ذخیره مسیر بر روی حافظه گوشی شما

- ردیابی مسیر برگشت

- انتخاب نزدیک ترین مسیرها برای رسیدن به مقصد

- ذخیره سازی آفلاین تاریخ سفر شما

- نشان دادن مکان های مهم مانند پمپ بنزین، بیمارستان، مدرسه و ... در طول مسیر

برای دانلود رایگان اپلیکیشن Offline GPS route & Navigation کلیک کنید.

برای دانلود رایگان اپلیکیشن visit a city هم سری به مطلب تورلیدر رایگان در گوشی شما! بزنید. این برنامه کار شما را در سفر و گردش در شهرهای مختلف دنیا راحت می کند و در طول سفر اطلاعات گردشگری مورد نیازتان را به شما می دهد.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط