معرفی و دانلود رایگان اپلیکیشن اوبر (UBER)
1396/03/29 - 13:13 سفر و فناوری

معرفی و دانلود رایگان اپلیکیشن اوبر (UBER)

برای خیلی از ما پیش آمده که هنگام سفر به شهرهای خارجی به دلیل ناشناخته بودن کوچه ها و خیابان ها سر از جایی در آوریم که نمی‌شناسیم.

به همین خاطر لازم است هنگام سفر به کشورهای خارجی در تلفن همراه خود اپلیکیشنی داشته باشیم که هنگام گم کردن مسیر و نیاز به تاکسی، بتوانیم از آن استفاده کنیم.

اپلیکیشن اوبر (UBER)  اپلیکیشنی است که بر اساس نیاز مسافران و رانندگان طراحی شده و بر اساس درخواست افراد تاکسی و راننده شخصی در اختیار مسافران می‌گذارد.

با استفاده از اپلیکیشن اوبر، مانند اپلیکیشن های ایرانی شبیه به آن، می توانید تقاضای ماشین کنید و موقعیت راننده خود را ردیابی کنید.

رانندگان اوبر از خودروی شخصی خود استفاده می‌کنند. این سرویس تا سال 2016 در 66 کشور و 536 شهر در جهان فعال بوده و امکان پرداخت آنلاین کرایه را برای مسافران فراهم کرده است.

زمانی که اپلیکیشن اوبر را باز می کنید، مکان شما روی نقشه مشخص است و در کنار آن یک پین دیده میشود که به وسیله آن می توانید محل سوار شدن بر تاکسی خود را مشخص کنید.

علاوه بر این، در هنگام درخواست ماشین می توانید نوع تاکسی را خودتان انتخاب کنید.

به همین خاطر است که تاکسی های سفارشی اوبر تجربه ای کاملاً متفاوت هستند. راننده‌های این مجموعه نیز همیشه لباس رسمی بر تن دارند و سوار بر لوکس ترین خودروها هستند.

استفاده از اپلیکیشن اوبر (UBER)

برای استفاده از اپلیکیشن اوبر کافی است در سایت اوبر یا  اپلیکیشن آن ثبت نام کنید. در مراحل ثبت نام علاوه بر اطلاعات مرسوم، باید جزئیات اطلاعات کارت اعتباری و شماره تلفن خود را نیز وارد کنید. شماره تلفن برای این از شما خواسته می شود که اگر راننده مکان سوار کردن مشتری را پیدا نکرد، بتواند با وی تماس تلفنی برقرار کند. میزان کرایه شما نیز به صورت اتوماتیک از حساب کارت اعتباری وارد شده کم می شود.

برای دانلود رایگان اپلیکیشن UBER کلیک کنید.

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط