wifi-in-flight
1395/10/11 - 10:30 سفر و فناوری

در سفر با چه ایرلاین‌هایی می‌توانیم از اینترنت استفاده کنیم؟

با وجود اینکه استفاده از اینترنت بی‌سیم هنوز محدودیت‌های زیادی دارد، بعضی ایرلاین‌ها امکان استفاده از آن را برای مسافران خود در حین پرواز فراهم کرده‌اند.

شما می‌توانید با خرید بلیط از این ایرلاین‌ها و پرداخت هزینه‌ای بیشتر، در حین پرواز از زمان خود استفاده کنید و به صورت آنلاین به کارهای خود رسیدگی کنید.

در این مطلب لیست ایرلاین‌ها و هواپیماهایی را که این امکان را دارند به شما معرفی می‌کنیم.

البته در نظر داشته باشید که خیلی از ایرلاین‌های دیگر مانند Ryanair ،Kuwait Airways WestJet و ... نیز اعلام کرده‌اند که به زودی امکان استفاده از اینترنت وای‌فای هنگام پرواز را برای مسافران خود فراهم خواهند کرد. بدون شک در آینده‌ای نزدیک، تکنولوژی استفاده از اینترنت هنگام پرواز به تعداد بیشتری از ایرلاین‌ها راه پیدا خواهد کرد و مسافران زیادی از آن بهره‌مند خواهند شد.

با فلایتیو همراه باشید.

ایرلاین‌های ایرفلوت (Aeroflot)، ایرآسیا (AirAsia)، ایربرلین (Air Berlin)، ایرکانادا (AirCanada)، ایرفرانس (Air France)، ایرچاینا (Air China)، بریتیش ایرویز (British Airways)، دلتا (Delta Air Lines)، هواپیمایی امارات (Emirates)، هواپیمایی اتحاد (Etihad)، جت بلو (JetBlue)، لوفت‌هانزا (Lufthansa)، هواپیمایی قطر (Qatar Airways)، تای ایرویز (THAI Airways)، هواپیمایی ترکیش (Turkish Airlines)، امان ایر (Oman Air) و تعدادی از ایرلاین‌های مخصوص قاره اروپا و آمریکا، از جمله شرکت‌های هواپیمایی‌ای هستند که امکان استفاده از اینترنت بی‌سیم را برای مسافران خود فراهم کرده‌اند.

البته از آنجا که این امکان تنها در بعضی مسیرهای پروازی و هواپیماهای خاصی وجود دارد، به شما توصیه می‌کنیم قبل از پرواز، از ایرلاین مورد نظر خود درباره داشتن یا نداشتن اینترنت و قیمت آن پرس و جو کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط