1.jpg
1395/05/16 - 17:20 راهنمای سفر

آرامش پیش از سفرم رو چطور به دست بیارم؟

همه ی ما مطمئناً این جمله را بارها شنیده ایم: از پرواز جا موندم!

شنیدن این جمله بسیار ناراحت کننده است.اما راه‌های بسیار زیادی برای مدیریت زمان قبل از سفر به خصوص سفر‌های هوایی‌ وجود دارد، چند نمونه از این موارد را با هم مرور می‌کنیم.

۱. حتما به خاطر داشته باشیم که یک ساعت و نیم قبل از پرواز داخلی‌ و سه ساعت قبل از پرواز خارجی‌ در فرودگاه حضور داشته باشیم.

۲.حتما به خاطر داشته باشیم داشتن کارت ملی‌ ( کارت شناسایی) در پرواز داخلی‌ و پاسپورت در پرواز خارجی‌ ضروری است.

۳.یکی‌ از مهمترین دلایل سرگردانی مسافران در پرواز‌های داخلی‌ اطلاع نداشتن از ترمینال‌های خروجی فرودگاه مهرآباد است و یکی‌ از رایج ترین سوالات مسافران این است: ( باید به کدام ترمینال بروم؟)

فرودگاه مهرآباد ۴ترمینال دارد که ترمینال‌های ۱و ۲مختص ورود و خروج پروازهای داخلی‌ هستند ،یعنی‌ اگر شما از شهر تهران به شهر دیگری سفر می‌کنید بسته به اینکه پروازتان متعلق به کدام شرکت هواپیمایی می‌باشد از یکی‌ از ترمینال‌های ۱یا ۲یا ۴سوار هواپیما خواهید شد،اما اگر از شهر دیگری به تهران سفر کنید بعد از خروج از هواپیما بسته به اینکه مسافر کدام یک از هواپیمایی های داخلی‌ باشید وارد یکی‌ از ترمینال‌های ۱یا ۲یا ۶خواهید شد اما بخش مهم،ترمینال‌های خروجی می باشند،اینکه بعد از خرید بلیط باید به کدام یک از ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد برای انجام پرواز مراجعه کنید:

ترمینال ۱ : کیش ایر،زاگرس

ترمینال ۲ : ایران ایر،ایران ایر تور،آتا،قشم ایر،معراج،نفت

ترمینال ۴ : ماهان،کاسپین،آسمان،اترک،تابان،سپاهان

برای خرید بلیط ارزان هواپیما به سایت فلایتیو مراجعه کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط