airport-road.jpg
1395/05/16 - 17:36 راهنمای سفر

بهترین دسترسی به فرودگاه امام خمینی و مهرآباد کدام است؟

مطمئنا بهترین راه رسیدن به هردو فرودگاه ماشین شخصی و یا آژانس است که البته هر دوی این ها نیز معایبی دارند که در مورد ماشین شخصی دغدغه ماندن ماشین در پارکینگ فرودگاه و در مورد آژانس هزینه بالای آن است پس قطعا باید به راه های دیگر هم فکر کرد یعنی وسایل حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس و مترو تاکسی.

رسیدن به فرودگاه مهرآباد بوسیله مترو:

خط زرد مترو که همان خط 4 است ما را به فرودگاه مهرآباد می رساند شما باید در ایستگاه بیمه از قطار پیاده شوید اما از ایستگاه خارج نشوید بلکه در همان ایستگاه از کارکنان مترو و یا تابلوهایی که نصب هستند قطارهایی که به سمت مهرآباد می روند را پیدا کرده و سوار شوید و به راحتی خود را به فرودگاه برسانید.

و مسیر بعدی رسیدن به میدان آزادی از طریق راه های بی شماری که موجود است (مترو، اتوبوس، تاکسی) و گرفتن تاکسی یا به اصطلاح خطی تا فرودگاه.

رسیدن به فرودگاه امام خمینی:

برای رفتن به فرودگاه امام می توانید تا حرم امام با مترو و از آنجا با اتوبوس و یا تاکسی خود را به فرودگاه برسانید اگر پرواز شما بین ساعت 7 تا 11 شب است این راه توصیه می شود و در غیر اینصورت بهتر است از این راه استفاده نکنید.

مسیر دوم: از راه های مختلف خود را به ترمینال جنوب برسانید و سوار اتوبوس های قم شوید به بریدگی فرودگاه در اتوبان که رسیدید از اتوبوس پیاده شوید و تا فرودگاه از تاکسی و یا ماشین کرایه ای استفاده کنید که البته این راه کمی دشوار است.

و فاصله بین فرودگاه امام تا مهرآباد بین 45 دقیقه تا یکساعت است که تاکسی برای این جایجایی موجود است.

اگر اطلاعات بیشتری و یا هر سوالی در مورد مسیر ها و موارد دیگر فرودگاه امام خمینی داشتید می توانید با شماره 51001 تماس بگیرید.
ثبت نام

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط