بهترین دسترسی به فرودگاه امام خمینی و مهرآباد کدام است؟

airport-road.jpg

مطمئنا بهترین راه رسیدن به هردو فرودگاه ماشین شخصی و یا آژانس است که البته هر دوی این ها نیز معایبی دارند که در مورد ماشین شخصی دغدغه ماندن ماشین در پارکینگ فرودگاه و در مورد آژانس هزینه بالای آن است پس قطعا باید به راه های دیگر هم فکر کرد یعنی وسایل حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس و مترو تاکسی.

رسیدن به فرودگاه مهرآباد بوسیله مترو:

خط زرد مترو که همان خط 4 است ما را به فرودگاه مهرآباد می رساند شما باید در ایستگاه بیمه از قطار پیاده شوید اما از ایستگاه خارج نشوید بلکه در همان ایستگاه از کارکنان مترو و یا تابلوهایی که نصب هستند قطارهایی که به سمت مهرآباد می روند را پیدا کرده و سوار شوید و به راحتی خود را به فرودگاه برسانید.

و مسیر بعدی رسیدن به میدان آزادی از طریق راه های بی شماری که موجود است (مترو، اتوبوس، تاکسی) و گرفتن تاکسی یا به اصطلاح خطی تا فرودگاه.

رسیدن به فرودگاه امام خمینی:

برای رفتن به فرودگاه امام می توانید تا حرم امام با مترو و از آنجا با اتوبوس و یا تاکسی خود را به فرودگاه برسانید اگر پرواز شما بین ساعت 7 تا 11 شب است این راه توصیه می شود و در غیر اینصورت بهتر است از این راه استفاده نکنید.

مسیر دوم: از راه های مختلف خود را به ترمینال جنوب برسانید و سوار اتوبوس های قم شوید به بریدگی فرودگاه در اتوبان که رسیدید از اتوبوس پیاده شوید و تا فرودگاه از تاکسی و یا ماشین کرایه ای استفاده کنید که البته این راه کمی دشوار است.

و فاصله بین فرودگاه امام تا مهرآباد بین 45 دقیقه تا یکساعت است که تاکسی برای این جایجایی موجود است.

اگر اطلاعات بیشتری و یا هر سوالی در مورد مسیر ها و موارد دیگر فرودگاه امام خمینی داشتید می توانید با شماره 51001 تماس بگیرید.
ثبت نام