زوریخ را در یک روز بگردیم
1397/05/23 - 13:00 راهنمای سفر

چطور زوریخ را در یک روز بگردیم؟

اگر زوریخ در مسیر حرکت شما برای ادامه سفر باشد، بدون شک سعی خواهید کرد تا حد ممکن از جاذبه‌های آن دیدن کنید. فلایتیو در این مقاله به شما کمک می‌کند تا به دیدار بهترین جاذبه‌های این شهر پرهیاهو در مدت ۲۴ ساعت بروید.

برای رزرو هتل در زوریخ به فلایتیو مراجعه کنید.

ساعت ۹ صبح: صبحانه‌ای متفاوت

خستگی ناشی از پرواز را با یک فنجان قهوه در کافه اودِن در منطقه تاریخی شهر برطرف کنید. این کافه یکی از بهترین مکان‌ها برای صرف صبحانه محسوب شده و در گذشته نیز از سوی بزرگان علم و فرهنگ نظیر انیشتین، لنین و هوگو بال مورد استقبال قرار داشته است. پس از لذت بردن از صبحانه خود، کمی در اطراف مرکز تاریخی شهر قدم بزنید.

ساعت ۱۰:۳۰ صبح: کاوش در شهر قدیمی

همراه شدن با تورهای پیاده‌روی از مرکز زوریخ می‌تواند شما را به دل تاریخ این شهر و بناهای آن نظیر کلیسای گروس‌مونستر با مناره‌های دوقلو ببرد.

ساعت یک بعدازظهر: نهار در رستوران Haus Hiltl

اولین رستوران گیاهخواری دنیا یکی از بهترین رستوران‌های زوریخ نیز محسوب می‌شود. می‌توان در سلف‌سرویس رستوران انواع مختلفی از غذاهای محلی و سنتی آمیخته با رگه‌هایی از فرهنگ خوراکی شرق دور را امتحان کرد. اگر تمایل شما به خوراکی‌های غیر گیاهی است، می‌توان به سراغ دیگر رستوران‌های مرکز شهر زوریخ رفت.

ساعت ۲:۳۰ بعدازظهر: گردش در خیابان بانهوف

پس از صرف نهار به اصلی‌ترین خیابان خرید شهر با فروشگاه‌های لوکس و جدیدترین اجناس موجود بروید. خیابان بانهوف یکی از مشهورترین و گران‌قیمت‌ترین خیابان‌های خرید در جهان محسوب می‌شود، بنابراین اگر برای سفر خود بودجه‌ای محدود در نظر گرفته‌اید، صرفا به تماشای اجناس از پشت ویترین مغازه‌ها بسنده کنید. شما در حین این گردش با میدان پارادپلاتز، قلب مرکز تجارت در سوئیس، روبرو خواهید شد. در اطراف این میدان بسیاری از بانک‌های مختلف به چشم می‌خورند. پس از دیدار از خیابان بانهوف، زمان آن فرارسیده تا یک سوغاتی خاص به‌عنوان یادگاری از سفر خود به زوریخ تهیه کنید.

ساعت ۵:۳۰ بعدازظهر: به دیدن منطقه غرب زوریخ بروید

غرب زوریخ مقصد جدیدی برای جوانان شهر است. این ناحیه که در گذشته یک منطقه صنعتی بود، حالا کاملا متحول شده است. می‌توان در خیابان‌های خرید این محله در اطراف پل راه‌آهن گشت زد و سپس برای استراحت به یک کافه رفت.

ساعت ۸:۳۰ شب: از زندگی شبانه در زوریخ لذت ببرد

زوریخ یکی از شهرهای سرزنده در سوئیس بوده و همچنان نیز در مقایسه با دیگر شهرها جذاب‌تر محسوب می‌شود. می‌توان با تاریک شدن هوا بهترین رستوران‌ها و کافه‌های کشور را در این شهر پیدا کرد.

۷:۳۰ صبح: صبحانه و گشت‌وگذار در بازارها

آخرین صبحانه خود را در شهر زوریخ صرف کرده و راهی بازارهای زوریخ برای گرفتن تخفیف شوید. دیدار از بهترین بازارهای اجناس عتیقه در زوریخ، می‌تواند یک خداحافظی خوب به هنگام ترک این شهر باشد.

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط