لندنگردی
1397/08/24 - 15:00 راهنمای سفر

چگونه با تنها ۲۰ دلار یک روز را در لندن سپری کنیم؟

شاید رقم ۲۰ دلار مبلغ زیادی برای زندگی در یک ابر شهر اروپایی مانند لندن نباشد، اما درواقع به لطف بسیاری از مکان‌های رایگان و بازارهای لذیذ خوراکی، می‌توان بدون هزینه کردن مبلغی بیش از این مقدار، یک روز کامل را در شهر سپری کرد. فلایتیو به شما در مورد نحوه چگونگی مدیریت این پول می‌گوید.

برای خرید بلیط هواپیما به فلایتیو مراجعه کنید.

روز خود با مبلغ ۲۰ دلار را با یک صبحانه لذیذ و به‌صرفه در بازار بورو (Borough) در جنوب لندن آغاز کنید. در این بازار گزینه‌های فراوانی به چشم می‌خورد، پس با شکم گرسنه به اینجا آمده و بدون نگرانی از خالی شدن جیبتان، مشغول غذا خوردن شوید.

سپس با کمی پیاده‌روی، راهی گالری Tate Modern در کرانه جنوبی رود تیمز شوید. اینجا یکی از مهم‌ترین مراکز فرهنگی در بریتانیا محسوب شده و دیدار از بسیاری از کلکسیون‌های آن رایگان است. همیشه در راهروی اصلی این گالری آثار جذاب و تعاملی از هنر چیدمان به چشم می‌خورد، پس حتما از آن‌ها، حتی اگر زیاد به هنر علاقه ندارید، هم دیدن کنید.

اگر به کمی انرژی برای ادامه مسیر احتیاج داشتید، راهی فروشگاه Algerian Coffee Store در منطقه سوهو شده و با پرداخت تنها یک پوند، یک نوشیدنی گرم سفارش دهید.

پس از کسب انرژی، راهی موزه تاریخ طبیعی در کنزینگتون جنوبی شده و از برخی از جذاب‌ترین آثار متعلق به دوران ماقبل تاریخ، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، دیدن کنید.

راه خود را به‌طرف شرق و یافتن غذاهای خیابانی در پیش گرفته و برای نهار به سراغ بازار اسپیتالفیلدز بروید.

شما می‌توانید نمایی شگفت‌انگیز از شهر را، بدون هیچ هزینه‌ای، از اسکای گاردن در لندن مشاهده کنید و سپس به سراغ یافتن برخی از آثار بنکسی بر درودیوار شهر بروید. در اطراف این محله هنر خیابانی موج میزند، پس چشمان خود را برای یافتن آن‌ها تیز کنید.

درنهایت راه خود به‌طرف شمال غرب و بازار کامدن را در پیش گرفته و با امتحان برخی از خوراکی‌های ارزان‌قیمت و لذیذ، روز خود را کامل کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط