ماجراجویی زمستانی در آمریکا
1397/01/21 - 15:00 راهنمای سفر

با ۷ ماجراجویی زمستانی در آمریکا آشنا شوید

ماجراجویی‌های زمستانی در خاک آمریکا به ‌مانند هیچ کجای این سیاره نیستند. از دنبال کردن گرگ‌ها در پارک ملی یلو استون تا دوچرخه‌سواری بر روی برف در ایالت یوتا، بخشی از این سفر هیجان‌انگیز در فصل زمستان به آمریکا هستند. فلایتیو شرح کاملی از این ماجراجویی‌ها را به تصویر می‌کشد. با ما همراه باشید.

۱. با یک اسنوموبیل به سافاری در آلاسکا بروید

به جست‌وجوی حیات‌وحش رفته و شفق‌های شمالی در دره ماتانوسکا سوسیتنا را دنبال کنید. این دره در شمال لنگرگاه آلاسکا واقع شده و تجربه‌ای بی‌نظیر از سفر به منطقه زمستانی آمریکا را به شما می‌دهد.

احتیاجی به داشتن تجربه راندن اسنوموبیل وجود ندارد. تنها کافی است تا به دنبال راهنما رفته و همراه با او از دریاچه‌های یخ‌زده، دشت‌های یخی یا بخشی از مسیر مسابقه سگ‌های سورتمه‌ران عبور کنید. برنامه‌های رایج در این سفر شامل ماهیگیری در یخ، عکاسی در طبیعت و مشاهده شفق‌های قطبی و دیدار از کوه یخ نلچاینا است.

۲. به دنبال گرگ‌ها در پارک ملی یلو استون بروید

گرگ‌ها در سال ۱۹۹۵ دوباره خود را در پارک ملی یلو استون به گردشگران نشان دادند، اما از زمان بازگشت آن‌ها جمعیتشان بیشتر شده و این افزایش جمعیت نیز بر اکوسیستم منطقه تاثیر مثبت داشته است. جمعیت این گرگ‌ها افزایش یافت و همراه با گوزن‌های شمالی به رشد درخت صنوبر و دیگر پوشش‌های گیاهی در منطقه کمک کرد.

زمستان بهترین زمان برای یافتن گرگ‌ها است. ازآنجایی‌که جمعیت آن‌ها در تابستان متفرق می‌شود، آن‌ها بیشتر ریسک کرده و یافتن مسیر آن‌ها در برف آسان‌تر است. در این سفر از یک راهنمای ماهر در یافتن گرگ‌ها کمک بگیرید: شما می‌توانید با کمک این راهنما ردپای گرگ‌ها در دره لامار را پیدا کنید. آن‌ها معمولا در این منطقه در حال جست‌وجو در زیر برف برای پیدا کردن غذا هستند.

۳. به اسکی در برف بپردازید

به یکی از زیباترین نقاط دنیا برای اسکی سواری با حیوانات در یکی از تماشایی‌ترین بخش‌های نیو انگلند سفر کنید. اسکی سواری با حیوانات در این منطقه بیشتر با سگ‌ها انجام می‌شود. سگ‌هایی که دوست دارند بدوند و انسان‌هایی که دوست دارند اسکی کنند. این یکی از تفریحات لذت‌بخش این منطقه است.

سورتمه کردن با سگ نیازمند داشتن امکانات و مهارت است. چیزی که شما برای این کار نیاز دارید، اسکی و چوب اسکی، یک افسار، یک دهنه برای سگ و یک مسیر مناسب برای این کار است.

منطقه نیو انگلند دارای سگ‌های تربیت‌شده خوبی برای اسکی بوده که شما را در مسیرهای برفی زیگزاگی جنگل ملی White Mountain در اطراف شهر مین (Maine) می‌گردانند. این ورزشی است که سگ‌ها و شما را به یک اندازه به خوشحال می‌کند.

۴. دوچرخه‌سواری در برف

دوچرخه‌سواری روشی عالی برای کشف طبیعت زیبای ایالت یوتا است. لاستیک‌های دوچرخه‌ها در این منطقه بزرگ‌تر از حد معمول بوده و باد آن‌ها نیز به‌منظور داشتن یک سواری نرم در مسیرهای ناهموار برفی کمتر است. درنتیجه رفتن شما به طبیعت این منطقه راحت‌تر می‌شود.

بهترین نقطه برای دوچرخه‌سواری روی برف در ناحیه Powder Mountain در شمال یوتا است. می‌توان از فروشگاه‌های اطراف دوچرخه اجاره کرد و با توصیه‌های کارکنان راهی مسیرهای برفی شد. این سرزمین همچنین زادگاه قهرمانان ملی دوچرخه‌سواری روی برف در آمریکا است.

۵. از موزه اسکی در کلرادو دیدن کنید

اگر به ورزش اسکی علاقه فراوان دارید، می‌توانید به موزه اسکی و اسنوبرد در شهر ویل در کلرادو بروید. این موزه پس از بازسازی در سال جاری بازگشایی خواهد شد و گالری‌های آن پر از ابزار و ادوات ورزش اسکی، تصاویر گرفته‌شده از اولین روزهای شهر ویل، المپیک‌های زمستانی و رسته پرافتخار کوهستانی دهم (سربازان اسکی‌باز در جنگ جهانی دوم که در این منطقه آموزش دیدند) است.

این موزه دارای تالار مشاهیر ورزش‌های برفی، یک آرشیو کامل از تاریخ ورزش اسنوبرد و چشم‌اندازی حیرت‌انگیز از تاریخ تکامل وسایل ورزش اسکی است.

۶. اسکی روی یخ در مونتانا را تجربه کنید

منطقه غرب مونتانا با داشتن دریاچه‌ها، نهرها و رودهای یخ‌زده فراوان، محل مناسبی برای ورزش پاتیناژ است. این مناطق در فصل زمستان پیست‌های پاتیناژی زیبا را خلق می‌کنند که نظیر آن در هیچ کجا دیده نمی‌شود. چشم‌اندازهای این منطقه به دلیل بازتاب تصویر زیبای آسمان آبی مونتانا بر روی یخ حیرت‌انگیز هستند.

برای یافتن بهترین مناطق اسکی روی یخ به سراغ محلی‌ها بروید. از آن‌ها بپرسید که یخ دریاچه‌ها برای تحمل وزن شما ضخامت کافی دارند یا خیر. به‌علاوه به یاد داشته باشید که یخ ساخته‌شده در طبیعت به‌هیچ‌وجه صاف و هموار نیست. مراقب شکاف‌ها، چاله‌ها، زائده‌های تیز و یخ‌های رنگی باشید؛ این موارد می‌توانید نشانگر موقعیت‌های خطرناک باشند.

۷. به پیاده‌روی در پارک ملی برایس کانیون بروید

پیاده‌روی در برف روشی عالی برای غرق شدن در آرامش کوه‌های منطقه یوتا و تجربه‌ای بی‌نظیر از قدم گذاشتن در برف‌های دست‌نخورده و دور از چشم اسکی‌بازان است. پارک ملی برایس کانیون محلی مناسب برای تماشای طبیعت برفی در میان کوه‌های قرمزرنگ است.

هتل رابی در این منطقه محلی ایده آل برای اقامت در مسیرهای برفی است. تنها ورزشی برفی مجاز در این پارک پیاده‌روی بر روی برف است. اسکی سواری، استفاده از اسنوموبیل و سورتمه‌سواری در اینجا ممنوع است.

این پارک یک برنامه پیاده‌روی مخصوص برای افراد حرفه‌ای و آماتور دارد. کفش‌های مخصوص برف و چوب‌های کمکی در این پارک رایگان به گردشگران داده شده و افراد حرفه‌ای شما را در این پیاده‌روی ۲ ساعته راهنمایی می‌کنند. در این مسیر می‌توان زیبایی خارق‌العاده پارک در زمستان را مشاهده کرد.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط