بهترین مراکز خرید و فروشگاه‌ ها در بارسلونا
1396/07/30 - 13:00 راهنمای سفر

بهترین مراکز خرید و فروشگاه‌ ها در بارسلونا

در بارسلونا مراکز تجاری بزرگ بسیاری وجود دارند که تنها با برندهای خاص دنیا قرار داد می‌بندند بنابراین اگر شما به دنبال برندها در فروشگاه‌ها و مراکز خرید شهر بارسلونا هستید، می‌توانید هرچه را که می‌خواهید پیدا کنید؛ برندهایی مانند لویی ویتون، استلا مک کارتنی و ال بورن. در این مقاله تعدادی از این فروشگاه‌ها و مراکز خرید را به شما معرفی می‌کنیم.

(برای خرید بلیط آنلاین هواپیما و رزرو هتل به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

مرکز خرید لاماکینیستا

 این مرکز خرید در حومه شهر و در نزدیکی محله‌های «سان آندریو» و «ال فوندو» قرار دارد و بزرگ‌ترین مرکز خرید بارسلوناست. این مال با سه طبقه و متراژ ۲۵۰۰۰۰ متر، دارای چندین سالن غذاخوری بزرگ با تعداد زیادی کافه و رستوران است. در این مرکز خرید علاوه بر فروشگاه‌های لباس زنانه و مردانه که آخرین مد روز را ارائه می‌دهند، فروشگاه‌های سخت افزار، مبلمان، فروشگاه‌های تلفن همراه و کتابفروشی‌ها و فروشگاه‌های چند رسانه‌ای نیز قرار دارند. این مرکز خرید دارای دو طبقه پاکینگ زیرزمینی است و اگر شما خودرویی در اختیار ندارید، از طریق حمل و نقل عمومی مرکز خرید می‌توانید به ایستگاه مترو یا اتوبوس بروید.

مرکز خرید مارماگنوم

مرکز خرید «مارماگنوم» در بندر قدیمی بارسلون «ال پورت ول» وجود دارد که فقط در روزهای یکشنبه باز است. شما می‌توانید در حالی که در روز یکشنبه تمامی مراکز خرید تعطیل هستند، برای خرید به این مکان دیدنی و زیبا بروید، از امکانات آن استفاده کنید و از فروشگاه‌های آن هم خرید کنید.

مرکز خرید دیاگونال مار

یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید در بارسلونا «دیاگونال مار» در ناحیه ساحلی «پوبلِنو» است. این مجتمع تجاری طیف وسیعی از برندهای روز دنیا را برای مردان و زنان و کودکان ارائه می‌دهد و هم‌چنین دارای فروشگاه‌های لوازم خانگی، لوازم آرایش و سالن غذاخوری است. در رستوران‌ها از سوشی گرفته تا برگر و تاپاس اسپانیایی و غذای آلمانی به فروش می‌رسد. اغلب فروشگاه‌ها تمام روزهای اول هفته باز هستند و شما می‌توانید به راحتی با اتوبوس یا مترو و یا خط تراموا به این مرکز برسید.

مرکز خرید پِدرال بِس

این مجتمع تجاری در قلب منطقه ثروتمندنشین شهر احداث شده است و بهترین برندهای لباس و لوازم خانگی را دارد و با توجه به نوع فروشگاه‌ها و محصولات آن، بیشتر مورد توجه قشر جوان جامعه است.

مرکز خرید لاس ارناس

اولین چیزی که در «لاس ارناس» توجه شما را جلب می‌کند، نمای بیرونی این مجتمع تجاری عظیم است. این مرکز خرید دارای پنج طبقه است و در طبقه پنجم شما چشم انداز ۳۶۰ درجه بارسلونا را خواهید دید.

مرکز خرید لِلادیاگونال

این مرکز خرید که در مرکز شهر واقع شده به جهت حمایت از اقتصاد و کسب و کار طراحی شده و یکی از مهم‌ترین پروژه‌های معماری معاصر است. علاوه بر وجود انواع برندها دارای دو هتل، یک مرکز ورزشی و یک مدرسه است و از طریق خط تراموا به راحتی می‌توان به این مرکز دسترسی داشت.

مرکز خرید گرَن ویال

در حومه و در ناحیه جغرافیایی جنوب غربی شهر و در نزدیکی بیمارستان «لوبرگات» مرکز خرید «گرَن ویال» با وسعت ۵۴۶۰۰ متر که بیش از ۱۰۰ فروشگاه دارد ساخته شده است. این مرکز خرید علاوه بر فروشگاه‌های مد و لوازم جانبی و چند رسانه‌ای دارای یک مجتمع سینمایی بزرگ است که تمام فیلم‌های روز را اکران می‌کند. این مال اغلب از مراکز خرید داخل شهر آرام‌تر است و سقف‌های بزرگ و قوسی و طبقه‌های سنگ مرمر چشم اندازی لوکس به آن داده است.

فلایتیو امکان خرید بلیط هواپیما چارتر را برای شما فراهم کرده است.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط