6 دانشگاه‌ برتر در اتریش
1396/05/21 - 17:00 راهنمای سفر

6 دانشگاه‌ برتر در اتریش

اتریش کشوری دانشگاهی و دانشجوپذیر است و بسیاری از دانشجویان بین‌المللی آن‌جا را به عنوان مقصدی برای تحصیل انتخاب می‌کنند. بر اساس نظرسنجی‌ها اتریش کشوری است که یکی از بالاترین آمارها را در زمینه رضایت دانشجویان دارد و این رضایت از تنوع و انعطاف فرهنگی و اجتماعی که در این کشور وجود دارد، آمده است. با فلایتیو همراه باشید تا با دانشگاه‌های مهم اتریش آشنا شوید.

(برای خرید بلیط اینترنتی هواپیما و رزرو هتل خارجی به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

1- دانشگاه وین

این دانشگاه مهم‌ترین دانشگاه اتریش است و رتبه 161 را در دنیا دارد. حدود 100 هزار دانشجو در دانشگاه وین تحصیل می‌کنند و یکی از بین‌المللی‌ترین دانشگاه‌های اروپا است. این دانشگاه نزدیک به 700 سال قدمت دارد و اولین دانشگاه آلمانی زبان دنیا به شمار می‌آید. در دانشگاه وین رشته‌های مختلف تدریس می‌شوند.

2- دانشگاه فنی وین

این دانشگاه با یک جهش بزرگ در سال 2017 در جایگاه 251 در میان دانشگاه‌های دنیا قرار گرفته است. دانشگاه فنی وین روی رشته‌های مهندسی و علوم طبیعی تمرکز می‌کند و یکی از اصیل‌ترین دانشگاه‌های اروپا در این زمینه به شمار می‌آید.

3- دانشگاه اینسبروک

دانشگاه اینسبروک جایگاه 301 را در دنیا دارد و حتی از دانشگاه وین نیز بین‌المللی‌تر است و در زمینه بین‌المللی بودن و پذیرش دانشجو از کشورهای مختلف جهان رتبه 35 را دارا است. تمرکز این دانشگاه بر پژوهش است و تمامی رشته‌ها را در مقاطع مختلف پوشش می‌دهد. دانشگاه اینسبروک در شهر اینسبروک و در غرب کشور اتریش واقع شده است.

4- دانشگاه فنی گراتس

این دانشگاه با رتبه 351 در دنیا یکی از مهم‌ترین محیط‌های آکادمیک برای رشته‌های فنی و مهندسی و علوم طبیعی در اتریش است. دروس در دانشگاه گراتس عموما به زبان آلمانی تدریس می‌شوند اما رشته‌هایی نیز به زبان انگلیسی وجود دارد. شعار این دانشگاه این است که زمینه تحصیل را بر اساس نیاز جامعه به وجود می‌آورد.

5- دانشگاه یوهانس کپلر لینتس

این دانشگاه رتبه 401 را در دنیا دارد و در اکثر رشته‌ها فعال است اما در رشته‌های اقتصاد و مدیریتی بسیار موفق‌تر از باقی رشته‌ها عمل کرده است. در حالت کلی این دانشگاه نزد دانشجویان علوم انسانی طرفداران بیشتری دارد.

6- دانشگاه پزشکی وین

دانشگاه پزشکی وین در دنیا رتبه 201 را دارا است. این دانشگاه در زمینه تحقیقات پزشکی بسیار فعال است و رشته‌های مختلف پزشکی و رشته‌های مربوط به آن همچون پرستاری را پوشش می‌دهد.

فلایتیو امکان خرید بلیط چارتر را برای شما فراهم کرده است.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط