10 دانشگاه برتر سنگاپور را بشناسید
1396/05/01 - 18:00 راهنمای سفر

10 دانشگاه برتر سنگاپور را بشناسید

سنگاپور شاید در نگاه اول یک کشور بسیار کوچک به نظر بیاید اما همین کشور کوچک یکی از مهم‌ترین مقاصد تجاری و دانشگاهی آسیا و جهان است. ما در فلایتیو شما را با 5 دانشگاه معتبر در سنگاپور آشنا خواهیم کرد.

(برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط هواپیما چارتر به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

دانشگاه ملی سنگاپور

این دانشگاه که معروف‌ترین دانشگاه سنگاپور است در حالت کلی جایگاه پانزدهم را در رده‌بندی معتبرترین دانشگاه‌های دنیا و در رشته‌های فنی و مهندسی رتبه هفتم جهان را دارد. دانشگاه ملی سنگاپور همچنین یکی از ده دانشگاه برتر در زمینه علوم اجتماعی و مدیریت است.

دانشگاه تکنولوژی نانیانگ

این دانشگاه که از دانشگاه ملی سنگاپور نیز اعتبار بیشتری دارد، جایگاه یازدهم را در رنکینگ بین‌المللی و سوم را در آسیا از آن خود کرده است. رشته مهندسی عمران در این دانشگاه شهرت جهانی دارد و از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است.

دانشگاه مدیریت سنگاپور

این دانشگاه نیز یکی از بهترین مراکز آموزش سنگاپور است و در رشته‌های حسابداری، مدیریت، اقتصاد، علوم کامپیوتر، حقوق و آمار بسیار موفق عمل کرده است.

دانشگاه اِس یو اس اس

این دانشگاه یا همان دانشگاه علوم اجتماعی سنگاپور یکی از بهترین دانشگاه‌های آسیا در زمینه علوم اجتماعی به شمار می‌رود. این دانشگاه شامل دانشکده‌های هنر، بازرگانی، توسعه انسانی، علوم اجتماعی و حقوق است. اس یو اس اس همچنین سه مرکز مهم تحقیقاتی، مطالعات چین و تحصیلات تکمیلی را در خود جای داده است.

 دانشگاه طراحی و تکنولوژی

این دانشگاه یک مرکز مهم برای تحصیل در رشته‌های مهندسی و همچنین معماری به حساب می‌آید. اس یو تی دی چند کالج مهم تحت نظر دانشگاه ام آی تی آمریکا برای آماده‌سازی دانشجوها پیش از شروع تحصیلات دانشگاهی دارد و همچنین به عنوان یک سکوی پرتاب برای پذیرفته شدن در دانشگاه ام آی تی به شمار می‌آید.

فلایتیو شما را برای خرید بلیط چارتر راهنمایی می‌کند.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط