cheap-ticket
1395/09/18 - 9:41 راهنمای سفر

تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما با رعایت 4 نکته ساده

همیشه برای سفر کردن و خرید بلیط هواپیما نیاز به صرف هزینه‌های زیاد نیست. فقط کافی است به نکات ساده‌ای که در ادامه اشاره می‌کنیم بلیط مناسب خود را تهیه کنید. تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما با رعایت 4 نکته ساده در فلایتیو بخوانید.

1- از وب سایت‌ها و آژانس‌های دست اول خرید کنید

نکته ساده‌ای که بسیاری از ما آن را فراموش می‌کنیم این است که هنگام تهیه بلیط هواپیما به عنوان آژانس و قدمت آن توجه نمی‌کنیم. این روزها وب سایت مختلفی را می‌بینیم که بلیط هواپیما و چارتر به فروش می‌رساند اما به علت این که فروشگاه‌های دست چند این صنعت هستند، تعرفه‌های گران‌تری دارند.

2- در بهترین ایام بلیط هواپیما را تهیه کنید

در برخی از ایام که تعداد سفر در میان افراد جامعه زیاد است ایرلاین‌ها اقدام به گران‌تر کردن بلیط هواپیما می‌کنند. اگر زمان سفر چندان برایتان از اهمیت برخوردار نیست. در روزهایی که مشتریان کمتری وجود دارند سفر کنید تا تخفیف‌های مناسب‌تری دریافت کنید.

3- بلیط چارتر بخرید

آژانس‌های هواپیمایی معمولا برای مسیرهای پرتردد، تعدادی از صندلی های هواپیما را از قبل با قیمتی ارزان، از شرکت های هواپیمایی رزرو می کنند و خودشان به صورت مستقیم به مسافران می‌فروشند. این موضوع باعث می‌شود زمانی که شرکت هواپیمایی بلیط‌هایش از قبل به فروش رفته و ظرفیتش تکمیل شده، شما با مراجعه به آژانس هواپیمایی بتوانید بلیط مورد نظرتان را خریداری کنید.

4- از ایرلاین‌های داخلی بلیط تهیه کنید

باتوجه به رقابتی بودن فروش بلیط هواپیما و رقابت سنگینی که میان ایرلاین‌های مختلف برای جذب مشتری وجود دارد، معمولا برای اینکه ایرلاین‌های داخلی در این بازی بازنده نباشند قیمت‌های رقابتی‌تری را ارایه می‌کنند.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط