هتل رزرو نکرده اید و به سفر رفته اید؟ پس مراقب باشید چون...
1395/05/16 - 15:43 راهنمای سفر

هتل رزرو نکرده اید و به سفر رفته اید؟ پس مراقب باشید چون...

به شهری سفر کرده اید که قصد دارید برای چند روز در آن شهر اقامت کنید، برای تفریح ، کار یا ... فرقی نمی کند. مطلبی که می خواهیم امروز با شما درمیان بگذاریم درباره نحوه انتخاب هتل در شهری است که به آن سفر کرده اید. البته اگر گردشگر حرفه ای باشید یا زیاد مسافرت کنید، پیش از سفر هتل محل اقامت خود را بررسی کرده اید، قیمت ها و امکانات را سنجیده اید و حتی اتاق خود را نیز ررزو کرده اید.

اما شاید بنا به هر دلیلی موفق نشده باشید یا فرصت نکرده باشید پیش از سفر هتلی را که قصد اقامت در آن دارید را مشخص یا رزرو کنید.

با این حال باز هم مشکلی نیست چند تا توصیه کوچک اما کلیدی داریم که می تواند در چنین شرایطی به کمک شما بیاید.

اول از همه این که از رانندگان تاکسی فرودگاه یا ترمینال نخواهید تا شما را راهنمایی کنند و یا شما را به بهترین هتلی که می شناسند ببرند.

چرا؟

متاسفانه برخی رانندگان تاکسی های پایانه ها یا فرودگاه ها با پورسانتی که از هتل های مشخصی می گیرند، مسافران را به همان هتل های مشخص می برند و شما زمانی متوجه این موضوع می شوید که در نهایت از اقامت تان در هتل راضی نیستید، چرا که یا جواب گوی نیازهای شما نیست، یا هزینه آن یا بودجه سفر شما تناسب ندارد.

به هر حال، در چنین شرایطی کافی است کمی خستگی راه را تحمل کنید، از اینترنت کمک بگیرید و یک جستجوی کلی درباره هتل های آن شهر انجام دهید و این نکته ها را نظر داشته باشید که هتل به شبکه حمل و نقل عمومی نزدیک باشد، از مکان های تفریحی و گردشگری زیاد فاصله نداشته باشد و بعد از رفتن به هتلی که انتخاب کرده اید به سرعت در آن اقامت نکنید، تمام امکانات هتل را بسنجید، امکاناتی مثل دسترسی به اینترنت، رستوران و کیفیت غذاها، امکانات تفریحی متعلق به خود هتل، نظافت و بهداشت اتاق ها و در نهایت هزینه اقامت در هتل برای تمام روزهایی که در آن جا به سر خواهید برد، همه و همه را بسنجید و بعد از پذیرش هتل بخواهید چند اتاق مناسب را به شما نشان بدهد و در نهایت اگر اتاق مناسب شما بود آن را انتخاب کنید.

اگر علاقه مند هستید با عملکرد هتل های هوشمند آشنا شوید کلیک کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط