توصیه‌هایی برای سفر به بهترین سواحل عمومی دبی
1396/11/17 - 12:00 راهنمای سفر

توصیه‌هایی برای سفر به بهترین سواحل عمومی دبی

دبی را می‌توان مقصدی غایی برای تماشای معماری‌های مدرن و شگفت‌انگیز، خرید، امتحان خوراکی‌های بین‌المللی و دیدار از صحراها و سواحل زیبا نامید. طراحی خطی شهر دبی به‌گونه‌ای است که می‌توان در فاصله بین صحرا تا دریا جاذبه‌های فراوانی با دسترسی آسان را مشاهده کرد. سواحل دبی در بخش غربی شهر دارای تمامی جاذبه‌های مخصوص به خود هستند. به همین منظور فلایتیو قصد دارد تا توصیه‌های لازم برای دیدار از بهترین سواحل دبی را به شما ارائه دهد. با ما همراه باشید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به فلایتیو مراجعه کنید. 

ساحل کایت

این ساحل را می‌توان بهشت عاشقان تفریح در سواحل نامید. اگر شما از آن دسته افراد هستید که علاقه زیادی به گشت‌وگذار در تفرجگاه‌های ساحلی دبی را دارند، به اینجا سفر کنید. در این ساحل همه‌چیز یافت می‌شود؛ می‌توان در ساحل حمام آفتاب گرفت، تمرین یوگا کرد، با کایت‌های دریایی در آب موج‌سواری کرد، در گران‌ترین رستوران‌های نزدیک ساحل غذا خورد یا والیبال ساحلی در یکی از بهترین نقاط شهر را تجربه کرد. این ساحل در قلب جمیره قرار داشته و می‌توان با یک تاکسی به‌سرعت خود را به اینجا رساند.

ساحل غروب آفتاب

یکی از بهترین سواحل دبی برای موج‌سواری ساحل غروب آفتاب است که در نزدیکی هتل ساحلی جمیره و برج العرب قرار دارد. وقتی‌که موج‌ها در ماه‌های زمستان خروشان می‌شوند، می‌توان به تماشای موج‌سوارانی نشست که بر روی تخته‌های خود در دریا شناور هستند. دسترسی به این ساحل برای توریست‌ها بسیار آسان بوده و می‌توان اینجا را از بالای برج خلیفه، بلندترین ساختمان دنیا، مشاهده کرد. یادتان باشد که حتماً دوربین خود را به همراه داشته باشید.

ساحل الصفوح

دبی نیز به‌مانند بسیاری از شهرهای دنیا دارای یک راز پنهان است. ساحل الصفوح یا ساحل راز (به گفته برخی) یک ساحل مخفی با چشم‌اندازی تماشایی است. کافی است تا از یک شهروند اماراتی در مورد مکان رفتن به این ساحل سؤال کنید. ساحل الصفوح در جاده الصفوح واقع شده و تنها ساحل عمومی دبی است که می‌توان آن را به هنگام بازدید از برج العرب در طرف راست ساختمان مشاهده کرد. الصفوح یکی از ساکت‌ترین سواحل دبی بوده و محلی مناسب برای یک شنای صبحگاهی آرامش‌بخش یا یک حمام آفتاب است. در اینجا چیزی جز صدای موج‌ها به گوش نمی‌رسد.

تفرجگاه ساحلی جمیره (JBR)

اگر در مورد سواحل دبی از یک شهروند اماراتی سؤال کنید، به‌احتمال‌زیاد شما را به سمت تفرجگاه ساحلی جمیره هدایت می‌کند. این ساحل یکی از بزرگ‌ترین سواحل توریستی دبی بوده و به یک مرکز بزرگ خرید، تفریحی و استراحتی برای تمامی اعضای خانواده تبدیل شده است. جدیدترین جاذبه‌ای که اخیراً به این ساحل اضافه شده، ساخت بزرگ‌ترین پارک آبی دنیا با قابلیت باد شدن است. این ساحل بدون شک یکی از بهترین سواحل عمومی دبی برای گذراندن اوقات فراغت در روز و شب است.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط