هزینه‌های سفر به دبی چقدر است؟
1396/05/04 - 13:34 راهنمای سفر

هزینه‌ های سفر به دبی چقدر است؟

بازدید از دبی می‌تواند سفر پرهزینه‌ای باشد اما اگر به بهترین هتل نرفته یا با بهترین خط هوایی سفر نکنید یا از رفتن به رستوران‌ها و مراکز خرید گرانقیمت صرف نظر کنید به سرعت متوجه می‌شوید که اینجا نیز مانند سایر کشورهای خلیج فارس است و می‌توانید سفر ارزانی به آن داشته باشید.

هنگام برنامه ریزی برای سفر به دبی به این نکته توجه کنید که بهترین قیمت‌ها را در فصل‌های خلوت (جولای تا سپتامبر) می‌یابید اما در این زمان هوا در امارات بسیار گرم است و ممکن است کمی اذیت شوید.

با ما همراه باشید تا با هم هزینه‌های سفر به دبی را برآورد کنیم.

(فلایتیو امکان رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل خارجی و خرید بلیط چارتر را برای شما فراهم کرده است.)

غذا و نوشیدنی

غذا خوردن با کمتر از 15 درهم برای هر نفر، با یک ساندویچ در رستوران لبنانی کنار خیابان، یا خورش کاری در یک رستوران معمولی هندی یا پاکستانی امکان‌پذیر است.

اما غذای اصلی در دبی عمدتا به سبک غربی بوده و غذا خوردن در رستوران‌های بیرون هتل 25 تا 40 درهم هزینه می‌برد.

قیمت نوشیدنی‌های معمولی چون نوشابه هم از 1 درهم در مغازه‌ها شروع می‌شود اما در رستوران‌ها تا 80 درصد به آن اضافه می‌شود.

قیمت آبمیوه تازه هم از 6 تا 15 درهم است و در کافه‌ها و رستوران‌های مختلف قیمت متفاوتی دارد.

حمل و نقل شهری

اگر از فرودگاه بین‌المللی دبی از تاکسی Dubai Transport استفاده کنید، تاکسی متر از 25 درهم شروع می‌شود اما در دیگر نقاط شهر تاکسی متر روی 30/3 درهم تنظیم شده است.

کرایه از فرودگاه تا مقصدی در دیره حدود 30 الی 40 درهم اما برای هتل‌های تفریحی در امتداد ساحل جمیرا بالاتر از 80 درهم خواهد شد.

اگر در این هتل‌ها اقامت دارید بهتر است از سرویس حمل و نقل فرودگاهی هتل استفاده کنید.

کرایه معمول تاکسی میان هتل‌های تفریحی و مرکز شهر حدود 80 درهم برای یک مسیر است، بنابراین بهتر است از سرویس اتوبوس‌های شاتل هتل استفاده کنید.

تورهای یک روزه و سفر نصفه روزه به بیابان‌های دبی نیز در فصل‌های خلوت سال حدود 270 درهم و در فصل‌های شلوغ سال حدود 310 درهم هزینه دارد.

 

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط