lonely-planet
1396/02/12 - 13:57 راهنمای سفر

Lonely planet، راهنمایی حرفه ای برای سفر شما

Lonely planet به معنای سیاره تنها، بزرگترین انتشارات کتاب های راهنمای سفر در دنیاست که کتاب های آن بین افراد اهل سفر، به خصوص کسانی که به صورت بک پک سفر می کنند طرفداران زیادی دارد.

کتاب های Lonely planet آنقدر در میان گردشگران محبوب است که با سفر به هر جای دنیا عده ای را می بینید که سرشان در این کتاب است و دنبال جواب سوالات خود در آن می گردند.

این انتشارات که تا سال 2004 بیش از 650 عنوان کتاب در 118 کشور جهان منتشر کرده بود، در سال 2011، 120 میلیون جلد از کتاب هایش را به فروش رساند.

جالب است بدانید که کتاب های راهنمای سفر Lonely planetبیش از همه برای گردشگرانی نوشته شده که اهل سفرهای ارزان قیمت و کم هزینه هستند.

به همین خاطر هر نوع اطلاعات و راهنمایی مخصوص به مقصدتان را می توانید در این کتاب ها پیدا کنید.

البته لونلی پلنت علاوه بر کتاب، سایت و اپلیکیشن مخصوصی هم دارد که از طریق آن می توانید اطلاعات مورد نظرتان را ساده تر به دست بیاورید.

آنچه باعث شده تا این کتاب محبوبتر از دیگر کتاب های راهنمای سفر و گردشگری باشد اطلاعات به خصوص، دقیق و معتبری است که به مسافران می دهد.

این اطلاعات که به صورت میدانی و با مکانیسمی دقیق و تجربی جمع آوری می شوند، از طریق جهانگردان حرفه ای، گردشگران و ... در اختیار Lonely planet قرار می گیرند و در طول زمان پیوسته به روز می شوند.

علاوه بر این، کارشناسان مختلفی از طرف این انتشارات به گوشه و کنار جهان سفر می کنند و از هتل‌ ها، رستوران ‌ها، جاذبه‌ های تاریخی و طبیعی، مسیرها و … عکس و اطلاعات جمع آوری می کنند تا اطلاعات مورد نیاز گردشگران را در این کتاب ها ثبت کنند.

این انتشارات که ابتدا توسط زن و شوهر جوانی به نام تونی ویلر و مارین ویلر تأسیس شد، با چاپ دستی کتاب هایی کوچک که شامل اطلاعات سفرهای خود آنان میشد، آغاز به کار کرد و روز به روز بزرگ و بزرگتر شد.

امروزه Lonely planet هر جای جهان راهگشای شماست و هر نوع اطلاعاتی که بخواهید در اختیارتان می گذارد. اطلاعاتی درباره جاذبه های گردشگری، رستوران ها، فستیوال ها، مراکز اقامتی و ... .

اگر اهل سفر هستید، یک جلد از کتاب های راهنمای سفر این انتشارات می تواند به اندازه چند تورلیدر به شما کمک کند و در سفر راهنمایتان باشد.

برای دیدن قیمت بلیط هواپیما و خرید بلیط هواپیما کلیک کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط