دانستنی هایی که باید قبل از سفر به نیوزلند بدانید
1396/04/12 - 16:00 راهنمای سفر

دانستنی هایی که باید قبل از سفر به نیوزلند بدانید

نیوزلند یکی از کشورهای محبوب برای طرفداران طبیعت و گردشگران ماجراجو است. این کشور با داشتن طبیعت بکر و زیبا یکی از کشورهای زیبا در قاره اقیانوسیه است. اگر به دنبال سفری ماجراجویانه هستید سفر به این کشور بهترین گزینه برای شما خواهد بود. جاذبه های نیوزلند شامل بلندترین بانجی جامپینگ دره ای، دیدن لاماها، مزرعه های سرسبز و روستای هابیت ها می باشد. توجه داشته باشید که اگر قصد سفر به نیوزلند را دارید قبل از رزرو بلیط هواپیما و یا پرواز چارتر بهتر است چند نکته زیر را در نظر بگیرید.

آب و هوا در نیوزلند

ماه های تابستان نیوزلند (اکتبر تا آوریل) محبوب ترین زمان برای سفر مسافران به نیوزلند است. اما اگر قصد دارید در زمستان به این کشور سفر کنید، می توانید از اسکی در کوهستان های نیوزلند لذت ببرید.

جرم و جنایت در نیوزلند

نرخ جرم و جنایت در نیوزلند با  کشورهای توسعه یافته برابری می کند و تقریبا می توانیم هر روز داستان های وحشتناکی از جرایم در رسانه ها ببینیم. ولی این مساله سبب کاهش تعداد گردشگران به این بهشت زمینی نمی شود بهتر است در هنگام سفر به این کشور سعی کنید به تنهایی در حومه های شهر قدم نزنید و همیشه از تاکسی های معتبر برای حمل و نقل استفاده کنید.

پلیس و قانون در نیوزلند

در صورتی که در این کشور مرتکب جرم شده و دستگیر شوید تنها با یک تماس می توانید درخواست وکیل کرده و از قانون برای دفاع از خود کمک بگیرید. به طور کلی پلیس های نیوزلند در مقابل جرائم به سادگی عبور می کنند و قانون در این کشور جایگاه ویژه ای برای افراد ندارد.

نژادپرستی و تعصب در نیوزلند

نیوزلندی ها نژادپرست نیستند. ممکن است در همصحبتی با افراد خارجی کمی غریبه و سرد به نظر برسند که این سردی به مرور زمان از بین خواهد رفت. اخیرا به دلیل مهاجرت برخی از چینی ها به نیوزلند جمعیت این کشور رو به رشد است تا جایی که مشکلاتی را در زمینه اقتصاد پدید آورده است. به همین دلیل در برخی از مناطق علیه چینی ها نژادپرستی آشکار کمی وجود دارد.

اگر قصد سفر به نیوزلند را دارید، فلایتیو امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما را برای شما فراهم آورده است. 

 

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط