online-shopping
1395/07/14 - 11:22 راهنمای سفر

چطور با اطمینان خرید اینترنتی انجام دهیم؟

خرید اینترنتی، رفتاری است که کم و بیش در بین ایرانی ها جای خود را باز کرده است، به چند دلیل عمده و بسیار پر اهمیت این نوع خرید قوانین و فوت و فنی دارد که اگر با آن آشنایی نداشته باشیم ممکن است ضرر کنیم و از طرف دیگر در صورتی که با آن آشنایی کامل یا حتی نسبی داشته باشیم می توانیم فرایند خرید کردن را برای خودمان و دیگران راحت تر کنیم و در بسیاری از مواقع سود هم بکنیم.

امروزه سایت ها، برنامه های موبایلی، نرم افزارهای زیادی برای خرید اینترنتی یا بهره گیری از خدمات اینترنتی ساخته شدند که استفاده از بعضی از آن ها رایگان است و بعضی دیگر با پرداخت پول قابل استفاده است.

گذشته از خرید اینترنتی پوشاک، خودرو، ملک، غذا و ... جدیدا حتی برنامه هایی برای خرید اینترنتی از سوپر مارکت ها و حتی نانوایی هم ساخته شده است. گویا مساله خرید اینترنتی اگر با همین سرعت و خلاقیت پیش برود تا چند وقت دیگر، نیازی به خارج شدن از منزل یا محل کار برای خرید کردن نیست. چرا که می توان با نصب چندتا برنامه یا استفاده از سایت ها کالا و خدمات مورد نیاز را اینترنتی تهیه کرد و وقت و انرژی و هزینه رفت و آمد خرید را صرف کارهای دیگر کرد.

سفر کردن هم جزو کارهایی است که می توان با استفاده از اینترنت تمام فرایند آن را آسان تر کرد. مثلا برای تهیه بلیط قطار یا هواپیما دیگر نیازی به رفتن به آژانس های هواپیمایی یا مراکز فروش بلیط قطار نیست، چون سامانه ای مثل فلایتیو که خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار را انجام می دهد، شما را از وقت گذاشتن و پیوستن به ترافیک چندین ساعته شهر معاف می کند.

می توانید با فلایتیو تمام پروازهای داخلی و خارجی و چند مسیر و بلیط های قطار، ایرلاین ها، تاریخ پروازها و قطارها، قیمت بلیط ها و هر آن چه را که برای سفر کردن به آن نیاز دارید به دست بیاورید.

علاوه بر استعلام قیمت بلیط هواپیما و البته خرید، می توانید راهنمای سفر، اطلاعات کامل تمام ایرلاین های داخلی و خارجی، مقررات حمل بار و توصیه ها و نکته هایی برای سفر کردن در فلایتیو پیدا کنید و با خیال راحت چمدان ها را ببندید و آماده سفر شوید. ممکن است خیلی از افراد هنوز به خرید اینترنتی اعتماد نداشته باشند، البته تا حدودی حق دارند چون موانع و مشکلاتی مثل پایین بودن سرعت اینترنت، مناسب نبودن خدمات سایت ها و برنامه های خرید اینترنتی، مشکلات پرداخت آنلاین در فرایند خرید اینترنتی وجود دارد، اما سامانه فلایتیو برای حل این مشکلات هم راه کارهایی دارد، که مهم ترین آن پشتیبانی شبانه روزی سامانه است.

تیم پشتیبانی فلایتیو درهر ساعت از شبانه روز، پاسخ گوی هر سوالی است که برای مشتریان یا کاربران سایت به وجود آمده است.

علاوه بر این که گروه پشتیبانی فلایتیو در فرایند خرید یا رزرو بلیط قدم به قدم همراه خریدار هستند و او را راهنمایی می کنند.

پس با خیال راحت خرید اینترنتی بلیط خودتان را انجام دهید.

برای مشاهده پروازهای خارجی فلایتیو به صفحه پرواز خارجی مراجعه کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط