rules-of-packing-2
1395/08/25 - 9:15 راهنمای سفر

با 10 قانون مهم چمدان بستن آشنا شوید! (قسمت دوم)

در قسمت قبل این یادداشت شما را با 5 قانون مهم چمدان بستن آشنا کردیم. گفتیم که چگونه جای بیشتری در چمدان خود باز کنید و چگونه وسایلتان را در چمدان جا دهید. به شما قول می دهیم با رعایت این 10 قانون مهم چمدان بستن سفر راحت تری داشته باشید.

در این مطلب 5 قانون مهم دیگر را به شما می گوییم تا هنگام بستن چمدان دیگر به مشکل برنخورید.

1. درست است که پی دی اف و کتاب های اکترونیکی هیچوقت جای بوی کاغذ و کتاب واقعی را نمی گیرند اما مطمئن باشید داشتن یک وجب جای بیشتر در چمدان کمک زیادی به شما می کند.

دانلود کردن کتاب و خواندن آن در کیندل، گوشی یا تبلت، هم دسترسی شما را به این کتاب ها راحت می کند، هم جایی در چمدان نمی گیرد.

2. وسواسی نباشید! اگر جزو افرادی هستید که حتما باید از حوله، ملافه و سشوار شخصی خودتان استفاده کنید و خیلی از وسایل هتل را قابل استفاده نمی دانید، بهتر است کلا سفر کردن را فراموش کنید!

این وسایل برای راحتی حال شما در هتل قرار گرفته اند و واقعا نیازی نیست آنها را از خانه با خودتان حمل کنید.

3. کاپشن و بافتنی های زخیم جای بسیار زیادی را در چمدان می گیرند. سعی کنید در سفرهای زمستانی با قاعده لایه لایه لباس پوشیدن خودتان را گرم کنید نه لباس های پرحجمی مانند کاپشن و پالتو. البته در صورتی که مقصدتان کشور روسیه در زمستان نباشد!

4. تا جایی که می توانید از لباس های جین دوری کنید! لباس های جین علاوه بر جاگیر بودن، هم راحت کثیف و خاکی می شوند، هم جنس سختی دارند و به بدن می چسبند. برای نشستن در قطار، هواپیما، اتوبوس و ... سعی کنید لباس های نخی، راحت و گشاد انتخاب کنید تا اذیت نشوید.

5. باور کنید تمام شهرها و تمام هتل ها صابون، شامپو و خمیردندان دارند. لازم نیست این وسایل را حتما با خودتان حمل کنید. در صورتی که به هتل نمی روید هم به راحتی می توانید وسایل بهداشتی مورد نیازتان را خریداری کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط