بهترین شرکت‌های خدماتی سافاری
1397/07/22 - 11:00 راهنمای سفر

بهترین شرکت‌های خدماتی سافاری را بشناسید

هنگامی که صبحت از یک سافاری آفریقا می‌شود، معادلات سفر کردن کمی به هم می‌خورد و اهمیت سفر بالاتر می‌رود. سافاری، سفری نیست که هر روزه به سراغ آن بروید و به جرات می‌توان گفت که سفری خواهد بود که تمام عمر آن را به خاطر خواهید داشت و در ذهن شما باقی می‌ماند. انتظارات از این سفر بالا خواهد بود و بودجه شما نیز در برخی موارد نیاز است که بالا باشد. دلایل سفر ممکن است متفاوت باشد، مثلا ممکن است سفر بازنشستگی شما باشد یا در حال گذران ماه عسل خود باشید. به هر صورت تجربه شما باید بی‌نقص باشد.

برای خرید بلیط هواپیما نجف به فلایتیو مراجعه کنید.

هر ساله وبسایت (T+L) از خوانندگان خود می‌خواهد که تجربیات خود در سرتاسر جهان را به اشتراک بگذارند و نظر خود را در مورد انواع و اقسام بخش‌های یک سفر منعکس کنند. امسال نیز به همین منوال خوانندگان و مسافرین نظرات خود را به این سایت ارائه کردند. ما نیز برخی از تجربیات این مسافرین را در فلایتیو برای شما منعکس خواهیم کرد.

امسال کاربران بهترین شرکت خدماتی برای سافاری را انتخاب کرده‌اند. در رتبه اول شرکت راث‌چایلد (Rothschild) قرار گرفته است. این شرکت بسیار شرکت خوبی است و طبق گفته کاربران، پرسنل آن به سختی کوشش می‌کنند تا بهترین امکانات را نسبت به ذائقه شما در اختیارتان بگذارند و همه جزئیات این سفر برای شما شخصی‌سازی شده باشد.

این اولین باری نیست که این شرکت در صدر لیست‌ها و رقابت‌ها قرار می‌گیرد. با این اوصاف لازم است که به میکاتو سافاریز (Micato Safaris) هم اشاره کرد که در رتبه دوم لیست قرار دارد. این شرکت چندین سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و چندین سال است که توانسته استاندارد بالایی از خدمات‌دهی را حفظ کند. این شرکت تنها یک شرکت برگزاری تور و سرویس‌دهی نیست بلکه با جوامع کنیایی و تانزاییایی ارتباط خوبی برقرار کرده و در قلب این جوامع شناخته شده است؛ به همین خاطر هنگامی که با این شرکت سفر کنید حس صمیمیت بیشتری با اهالی خواهید داشت.

با این حال، نگاهی به ده شرکت برتر امسال داشته باشید که در ادامه مطلب ذکر شده‌اند.

  1. تراول بیاند (Travel Beyond)

امتیاز: 95.27

  1. منگو آفریکن سافاریز (Mango African Safaris)

امتیاز: 95.69

  1. آفریکا ادونچر کانسولتانت (Africa Adventure Consultant)

امتیاز: 96.37

  1. لاین ورلد تراول (Lion World Travel)

امتیاز: 96.71

  1. تامپسون سافاریز (Thompson Safaris)

امتیاز: 97.23

  1. دیپر آفریکا (Deeper Africa)

امتیاز: 97.52

  1. اکسترااوردینری جرنیز (Extraordinary Journeys)

امتیاز: 97.69

3.آلورینگ آفریکا (Alluring Africa)

امتیاز: 98.10

  1. میکاتو سافاریز (Micato Safaris)

امتیاز: 98.15

1.راث‌چایلد سافاریز (Rothschild Safaris)

امتیاز: 98.24

این شرکت متعلق به لئورا راث‌چایلد است که خود او علاقه خاصی به قاره آفریقا داشت و در سال 1998 این شرکت را تاسیس کرد. از آن زمان به بعد این شرکت به عنوان برگزار کننده انواع تورها شناخته شده و یکی از مورد اعتمادترین نام‌های این تجارت است. راث‌چایلد موفقیت خود را مدیون شناخت فراوانی است که از منطقه دارد و همچنین برخی مقصدهای این شرکت مانند بوتس‌وانا (Botswana)، تانزانیا (Tanzania)، نامیبیا (Namibia)، رواندا (Rwanda) یا موزامبیک (Mozambique) به شدت محبوب هستند.

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط