راهنمای سفر در تابستان
1396/04/10 - 10:35 راهنمای سفر

راهنمای سفر در تابستان

تابستان زمان خوبی برای گذراندن اوقات فراغت، سفر کردن و یادگیری چیزهای جدید است. تهیه یک برنامه مناسب برای تابستان به شما کمک می کند تا همواره خاطرات خوبی از یادآوری تابستان داشته باشید. قبل از هرگونه اقدام برای برنامه ریزی سفرهای تابستانه، تعیین بودجه سفر از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می توانید از سایت های معتبر مسافرتی آنلاین یا به کمک آژانس های مسافرتی اقدام به مقایسه قیمت های مختلف سفر مانند قیمت بلیط هواپیما کنید.

(برای رزرو بلیط هواپیما می توانید به سایت فلایتیو مراجعه نمایید.)

بهتر است قبل از سفر کردن بدانید که دقیقا چه روزی می خواهید به سمت مقصد سفر کنید و چه زمانی بازمی گردید، در این صورت از فعالیت های مورد نظر در روزهای سفر لیست تهیه کرده و با توجه به مکان های مورد نظر و در نظر گرفتن تمام هزینه ها مانند خوردن تنقلات، هزینه حمل و نقل، هزینه اقامت، هزینه بلیط ورودی به مکان های تاریخی، وعده های اصلی غذا و غیره بودجه خود را تعیین کنید و اگر از خرید کردن لذت می برید حتما مقداری پول برای خرید سوغاتی با خود همراه داشته باشید.

علاوه بر برنامه ریزی برای بودجه، با توجه به شرایط آب و هوایی مقصد مورد نظر اقدام به جمع آوری وسایل و بستن چمدان‌هایتان نمایید. در نظر داشته باشید با توجه به نوع سفری که در انتخاب می کنید، در صورتی عدم دسترسی به خشکشویی در سفر لباس های اضافه را فراموش نکنید در این فصل از لباس های نخی و نازک استفاده نمایید.

بهترین مکان های سفر در تابستان مناطق ساحلی و مناطق شمالی هستند که آب و هوای مناسبی دارند. همچنین در صورت هر گونه حساسیت به آفتاب در نظر داشته باشید که وسایلی چون کلاه، عینک و کرم‌های ضد آفتاب خود را فراموش نکنید.

در صورتی که قصد سفر به شهرهای ایران را در تابستان دارید، فلایتیو امکان خرید پروازهای چارتر و فروش بلیط هواپیما را برای شما فراهم آورده است.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط