هتل‌های دبی
1397/06/15 - 13:00 راهنمای سفر

بهترین هتل‌های دبی برای دوستداران غذا

دبی توسط تقریبا 15 میلیون توریست در سال بازدید می‌شود علاوه بر آن 202 ملیت در این شهر در هر زمانی زندگی می‌کنند. دبی مکانی است ثروتمند که از غذاهای چندفرهنگی و جهانی آن نمی‌شود اجتناب کرد. خود را برای دکور زیبا، سرویس‌های باکلاس و تجربه آشپزی فوق‌العاده آن آماده کنید. در این مقاله بهترین هتل‌ها برای دوستداران غذا معرفی می‌شود.

برای خرید بلیط هواپیما دبی به فلایتیو مراجعه کنید.

هتل برج‌های امارات جمیرا

برج‌های امارات سمبل و نشان امارات محده عربی هستند. یکی از برج‌ها، اداری و دیگری یک هتل پیشرفته و سطح بالا است. در بین رستوران‌های متنوع یکی را انتخاب کنید: یک وعده خوشمزه از رستوران چینی "هاکاسان" و خانه استیک معروف به نام "ریب روم".

هتل آرمانی دبی

این هتل هم‌سطح با بلندترین برج‌های دنیا است که طراحی هتل شامل سالن‌های غذاخوری باشکوه و باکلاس است. هتل آرمانی دارای 8 رستوران در سطح جهانی از غذاهای ژاپنی و هندی تا مدیترانه‌ای و ایتالیایی است. آن‌ها همچنین به‌صورت مستقل دارای برند رستوران خود هستند (جدا از هتل).

هتل رادیسون‌بلو، خور دیرا دبی

هتل رادیسون‌بلو بهترین مکان برای عاشقان غذا است که در آن می‌توانند عجایب دبی قدیم را تجربه کنند. این هتل دارای 16 رستوران از غذاهای معمول باربیکیو تا غذاهای جهانی آسیایی و از ماهی‌های تازه تا خوراک‌های حرفه‌ای می‌باشد. در هتل شام میل کنید یا خور دیرا دبی را در رستوران Al Mansour Dhow تجربه کنید.

خانه گروِنار

خانه گروِنار واقع در مارینای دبی می‌باشد که برای داشتن سالن‌های پیشرفته و رستوران‌هایی که برنده جایزه شده‌اند، معروف است. در بار "بودا" نوشیدنی بنوشید و حتما در ToroToro غذای آمریکای لاتین را میل و سپس رستوران هندی "Indego by Vineet" را امتحان کنید.

جی‌دبلیو ماریوت مارکوئیز دبی

با ارتفاع 1165 پایی، این برج دوقولو بلندترین هتل در جهان است و دارای چشم‌اندازی خیره‌کننده و سالن‌های غذاخوری دلپذیر است. حتما غذاهای رستوران بین‌المللی Kitchen6 ، رستوران Rang Mahal برای سرآشپز معروف هندی "اتول کوشار" و غذاهای کشور پرو را در رستوران "باغ" امتحان کنید.

هتل ساحلی جمیرا

هتل ساحلی جمیرا توسط شکل موج مانندش شناخته‌شده است و برای داشتن رستوران‌هایی با غذاهای خوش‌طعم همراه با چشم‌اندازهای ساحلی معروف است. رستوران‌های هتل شامل رستوران آسیایی بنام Beachcombers ، رستوران ایتالیایی جیمی بنام Jamie Oliver و بار با موزیک زنده پیانو بنام Latitude می‌باشد.

کاخ زابیل جمیرا

این هتل بزرگ و باشکوه برای داشتن ویلاهای بزرگ و خصوصی کنار ساحل معروف است. غذاهای محبوب بین‌المللی را در Imperium یا غذاهای لبنانی را در رستوران لوکس Al Nafoorah امتحان کنید. این هتل همچنین دارای محلی بنام سالن موسیقی (MusicHall) است که در آن موسیقی زنده که برنده جایزه هم شده است، اجرا می‌شود.

میناالسلام جمیرا

میناالسلام یک هتل باشکوه عربی است که به بازار مدینه جمیرا چسبیده است. هتل دارای رستوران‌ها و غذاخوری‌های متنوع شامل رستوران دنج Hanaaya، رستوران مکزیکی Tortuga و یک رستوران محبوب مخصوص چاشت بنام Shimmers است.

قصر مرکز شهر دبی

در هتل خیره‌کننده قصر، حس می‌کنید یک پادشاه هستید. رستوران‌ها شامل رستوران آرژانتینی Asado و رستوران رمانتیک تایلندی بنام Thiptara است. رستوران تایلندی برای داشتن چشم‌انداز زیبایی که از آبنماهای دبی و برج خلیفه دارد، محبوب است.

 Atlantis The Palm(آتلانتیس، نخل)

این اقامتگاه اقیانوسی واقع در جزیره نخل جمیرا (جزیره‌های ساخته‌شده توسط انسان) است. این مکان با داشتن 23 رستوران برای عاشقان غذا پناهگاه فوق‌العاده‌ای است. رستوران‌ها شامل Gordon Ramsays Bread Street Kitchen and Bar، یک رستوران افسانه‌ای ژاپنی بنام Nobu و رستوران دریایی بنام Ossiano که برنده جایزه هم شده، است.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط