کوتو در توکیو
1397/10/21 - 13:00 راهنمای سفر

ده کاری که باید در سفر به کوتو در توکیو انجام دهیم

منطقه‌ی کوتو در قسمت شرقی توکیو قرار گرفته و بخش‌هایی از اودایبا را شامل می‌شود. در این مقاله می‌توانید با برخی از مکان‌های دیدنی این منطقه آشنا شوید.

برای خرید بلیط هواپیما به فلایتیو مراجعه کنید.

ونوس فورت

ونوس فورت در اودایبا یکی از مراکز خرید اصلی منطقه به حساب می‌آید. این مرکز مشابه با یک شهر باستانی روم طراحی شده و با خیابان‌های سنگفرش شده، غروب مصنوعی و یک فواره کامل شده است.

چرخ و فلک توکیو (Daikanrasha)

چرخ و فلک توکیو، یا Daikanrasha، یکی از دیدنی‌های اودایبا به حساب می‌آید. این چرخ و فلک بخشی از پالت تاون، بازاری در نزدیکی ونوس فورت، است. این چرخ و فلک زمانی بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان محسوب می‌شده است.

تفرجگاه اودایبا

تفرجگاه‌های غرب و مرکز اودایبا، میدان‌ها و پارک‌های عمومی متصل به هم هستند که در آن‌ها بازدیدکنندگان می‌توانند با آرامش به تماشای چشم‌اندازها بپردازند. رویدادهای فضای باز در اودایبا غالباً در تفرجگاه غربی برگزار می‌شوند.

موزه‌ی میرائیکان

موزه‌ی میرائیکان توکیو، که با نام موزه‌ی ملی علوم و نوآوری نوظهور نیز شناخته می‌شود، یک موزه‌ی علمی است. این موزه به خاطر ردیاب آنی الگوی آب و هوا، که کره‌ای به نام Geo-Cosmos است، و دستگاه‌های لرزه سنجی که انرژی لرزه‌ای سراسر ژاپن را اندازه‌گیری می‌کنند، شهرت دارد.

باغ کیوسومی

باغ کیوسومی در طول یک قرن گذشته مطابق با اصول کلاسیک طراحی ژاپنی ساخته شده است. این باغ شامل یک دریاچه‌ی کوچک، چندین آب‌نما، و غرفه‌هایی همراه با یک چایخانه‌ی سنتی است.

سالن یادبود باشو

موزه یا سالن یادبود باشو به یاد پدر شعر هایکو در ژاپن ساخته شده است. کارگاه‌ها و سمینارهای ادبیات به طور منظم در این موزه برگزار می‌شوند. در پشت موزه، باغ نماهای تاریخی باشو به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد تا نماهای فوق‌العاده‌ای از رودخانه‌ی سومیدا و مجسمه‌ی بزرگ ماتسو باشو را تماشا کنند.

فوکاگاوا فودو

فوکاگاوا فودو یک معبد بودائی بزرگ در تومی اوکا است. مراسم آتش‌افروزی (goma) هر دو ساعت یک بار از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر در سالن اصلی برگزار می‌شود. همچنین سالنی در این معبد قرار دارد که در آن 88 معبد جزیره‌ی شیکوکو به نمایش گذاشته می‌شود.

زیارتگاه تومی اوکا هاچیمان

زیارتگاه تومی اوکا هاچیمان بزرگ‌ترین زیارتگاه توکیو است که به نام هاچیمان، الهه‌ی حامی جنگجویان و محافظ ژاپن و مردم آن، بنا شده است. همچنین از زمانی که ورزش سومو (کشتی ژاپنی) در سال 1684 در اینجا پایه‌ریزی شد، این زیارتگاه در دنیای سومو نیز از اهمیت زیادی برخوردار شد.

اوادو-اونسن-منوگاتاری

اوادو-اونسن-منوگاتاری یک پارک آبی با تم ادو (نام قدیم توکیو) در اودایبا است. بازدیدکنندگان در این پارک نوعی لباس ژاپنی به نام یوکاتا (yukata) می‌پوشند و به توکیو قدیم سفر می‌کنند، جایی که در حمام آب گرم استراحت کرده، در کنار برکه‌های آب به حرف زدن با هم مشغول می‌شوند یا در یک سالن غذاخوری با تم ماتسوری (جشنواره) غذا می‌خورند.

یومه نو شیما

یومه نو شیما یک منطقه‌ی جزیره‌ای است که زمانی محل دفع زباله و ضایعات بوده است. در حال حاضر این منطقه‌ یک پارک عمومی و چندین باغ گیاه‌شناسی، تأسیسات ورزشی، و یک تفرجگاه ساحلی دارد. طبق برنامه قرار است این جزیره میزبان رقابت‌های تیراندازی با تیر و کمان در المپیک تابستانی 2020 توکیو باشد.

 

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط