سفر های یک روزه از ابوظبی
1397/07/22 - 13:00 راهنمای سفر

سفر های یک روزه از ابوظبی

برای آن‌هایی که به دنبال دیدن ابوظبی هستند، هیچ کمبودی از نظر تفریحات، نظیر دیدار از قصر امارات یا مسجد بزرگ شیخ زاید، وجود ندارد. بااین‌حال، امارات متحده عربی کشوری بسیار کوچک است که به گردشگران اجازه می‌دهد در قالب سفرهای کوتاه روزانه به مناطق مختلف سفر کنند. باوجود جاذبه‌های فراوان در اطراف این شهر، بهترین کار برنامه‌ریزی برای انجام سفرهای روزانه است. فلایتیو به همین بهانه به سراغ بهترین سفرهای روزانه از ابوظبی به مقاصد مختلف رفته است.

برای خرید بلیط هواپیما نجف به فلایتیو مراجعه کنید.

پارک تفریحی IMG Worlds of Adventure

چه جایی بهتر از صرف وقت در یک پارک تفریحی است؟ نظر شما در مورد بزرگ‌ترین پارک تفریحی سرپوشیده دنیا چیست؟ پارک IMG Worlds of Adventure مکانی جذاب برای گذراندن یک روز کامل همراه با اعضای خانواده است. این پارک تنها یک ساعت تا ابوظبی فاصله داشته و مقصدی جذاب برای دیدار در تمامی روزهای سال است. این فضای سرپوشیده محلی برای فرار از گرمای شدید امارات در روزهای سوزان تابستان است. وسایل سرگرمی این پارک مناسب هر سنی بوده و گردشگران می‌توانند در تمام طول روز از بودن در اینجا لذت ببرند.

جزیره زایا نورای (Zaya Nurai)

این جزیره یک پناهگاه بهشتی واقعی است. جزیره زایا نورای در ابوظبی فاصله اندکی تا جزیره یاس داشته و می‌توان با قایق به آن سفر کرد. گردشگران می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و از مسیر آبی خود را به جزیره برسانند. بازدیدکنندگان نیازی به اقامت شبانه در جزیره نداشته و می‌توانند در طول روز از سواحل زیبا و استخرهای آن به همراه رستوران‌ها با غذاهای لذیذ استفاده کنند. این یک روز عالی به‌منظور فرار از شلوغی شهر و کمی آرامش است.

مجموعه اسکی دبی

وقتی‌که مردم به مسافرت به امارات می‌اندیشند، ذهن آن‌ها به‌سرعت به سراغ صحراها و گرمای آن می‌رود. بااین‌حال، مجموعه اسکی دبی محل جذابی برای سپری کردن یک روز است. پارک اسکی سرپوشیده دبی به گردشگران فرصت اسکی، اسنوبرد و حتی برف‌بازی می‌دهد. اینجا محلی جذابی برای سپری کردن یک روز کامل با خانواده است. فرقی نمی‌کند که در ورزش‌های زمستانی حرفه‌ای هستید یا می‌خواهید یک هات‌چاکلت داغ در سرمای زیر صفر درجه را تجربه کنید، مجموعه اسکی دبی محل مناسبی برای این کار است.

رأس الخیمه

رأس الخیمه کمی فاصله بیشتری از پایتخت داشته و حدود ۳ ساعت از ابوظبی دور است. بااین‌وجود، رأس الخیمه مکانی عالی برای سپری کردن یک روز کامل برای افرادی است که می‌خواهند با جغرافیای امارات آشنا شوند. رأس الخیمه به خاطر جاذبه‌های مسافرتی و همچنین تاریخی شهره است. رأس الخیمه یک فرصت استثنایی برای بازدید از مکان‌هایی مانند روستای جن‌زده جزیره الحمراء موسوم به شهر ارواح است.

پارک آبی Wild Wadi

سفر به پارک آبی Wild Wadi به معنی این نیست که ابوظبی خودش دارای یک پارک آبی برای تفریح گردشگران نیست. بااین‌حال دیدار از پارک آبی Wild Wadi به گردشگران اجازه می‌دهد که نه‌تنها از حدود ۳۰ تفریح آبی استفاده کنند، بلکه از منظره زیبای رو به برج العرب، به‌عنوان یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری امارات، نیز لذت ببرند. پارک آبی Wild Wadi بیش از یک دهه قدمت داشته و به‌عنوان بهترین پارک آبی کشور شناخته می‌شود.

فجیره

ابوظبی دارای سواحل زیبایی است و یکی از آن‌ها ساحل مشهور کورنیش نام دارد. بااین‌حال، سفر به امارات بدون دیدار از سواحل زیبای فجیره کامل نمی‌شود. این سواحل که تنها سه ساعت با خودرو تا ابوظبی فاصله دارند، در کرانه شرقی کشور واقع شده و دارای آب‌های شفاف و آبزیان فراوان هستند. این مسیر ممکن است طولانی باشد، اما بهترین مکان در کشور برای سپری کردن یک روز کامل به‌منظور غواصی محسوب می‌شود.

کوه حفیت (Hafeet)

کوه حفیت در العین امارات و در امیرنشین ابوظبی واقع شده و در مرز میان عمان و امارات قرار دارد. حفیت یکی از بلندترین کوه‌های امارات محسوب شده و فاصله آن تا مرکز پایتخت یک ساعت است. کوه حفیت یک جاذبه طبیعی بوده و محل مناسبی برای پیک‌نیک یا دوچرخه‌سواری در محیطی متمایز است. مسیر رسیدن به این کوه نیز بسیار جذاب و فراموش‌نشدنی است.

دبی مال

بیایید واقع‌بین باشیم؛ اکثر گردشگرانی که به امارات سفر می‌کنند در ذهن خود به خرید از مال‌های بزرگ این کشور می‌اندیشند. اگرچه ابوظبی دارای مال‌های بزرگ و شگفت‌انگیزی است، اما هیچ‌کدام از آن‌ها قابل‌مقایسه با دبی مال نیستند. این مرکز ۱۲۰۰ فروشگاه در خود جای داده و به نظر می‌رسد که نمی‌توان در طول یک روز از تمام بخش‌های آن دیدن کرد. بااین‌حال، دبی مال محل جذابی برای خرید بوده و نمای خوبی نیز به برج خلیفه دارد. فاصله دبی مال تا شهر ابوظبی در حدود یک ساعت است.

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط