بازی‌های کامپیوتری در دبی
1397/05/31 - 15:00 راهنمای سفر

بهترین مکان‌ها برای بازی‌های کامپیوتری در دبی

مهم نیست که به کجای دنیا سفر می‌کنید، یک گیمر هیچ‌موقع از بازی‌کردن دست نمی‌کشد. برای کسانی که به دنبال مکانی هستند که بچه‌ها‌ را برای بازی ببرند یا خودشان هم کمی بازی کنند، دبی دارای مکان‌هایی برای بازی‌های آرکید است که برای هر فردی با هر رده سنی و سبک زندگی تجربه‌ای هیجان‌انگیز است. از بازی‌های مبارزه‌ای تا بازی‌های کلاسیک آرکید در بارها، این شهر تمام گیمرها را سرگرم نگاه می‌دارد.

برای خرید بلیط ارزان دبی به فلایتیو مراجعه کنید.

هاب زیرو

هاب زیرو مکانی فوق‌العاده برای بازی‌ها در دوبی است. این مکان شگفت‌انگیز به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد که درون هر بازی که دوست دارند به واقع زندگی کنند. در این مکان امکان بازی‌ها به صورت شبکه محلی (بازیهای کامپیوتری با افراد حاضر در محل) و ماشین‌های سنتی آرکید وجود دارد اما این همه بازی‌ها نیست. در هاب زیرو بازدیدکنندگان می‌توانند لیزرتگ بازی کنند و بخشی از بازی‌ها و فعالیتهای گروهی باشند که همین تجربه‌های جالبی را برای بازدیدکنندگان به همراه دارد. هاب زیرو در واقع مرکزی از هنر بازی‌ها و مکانی سرگرم کننده است –همچنین دارای سینمای چهاربعدی و بازی‌های تعقیب‌وگریزی نیز است- که باید از آن بازدید کرد.

بازی‌های تعقیب‌وگریز

باید متذکر شد که اخیرا بازی‌های تعقیب‌وگریز فوق‌العاده در دوبی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. در طول تابستان هوا به‌شدت گرم می‌شود، ساکنان و بازدیدکنندگان برای فرار از گرما به دنبال مکان‌های جایگزین سرپوشیده برای سرگرم شدن و خوش‌گذرانی هستند، به همین دلیل است که این بازی‌ها بشدت محبوب شده‌اند؛ و سرانجام چه چیزی سرگرم‌کننده‌تر از بازی apocalyptic shelter (پناهگاه آخر) است؟ مکان‌هایی که برای این بازی‌ها در شهر معروف هستند عبارت‌اند از: Phobia Dubai، HintHunt، Escape Reality.

Stereo Arcade

همان‌طور که از اسمش پیداست، در این مکان هم‌بازی هم صدا باهم وجود دارند؛ اما تنها افرادی که بالای 21 سال هستند، مجاز به بازی کردن هستند. این مکان همچنین یکی از معروف‌ترین باشگاه‌ها (کلاب و بار) در دوبی است. این مکان به دو بخش تقسیم‌شده است: در قسمت راست، باشگاه راک‌اندرول که در آن موزیک زنده اجرا می‌شود و در قسمت چپ، باشگاه رنگی بازی‌ها وجود دارد. بااین‌حال فاصله بین این دو محل، مکانی کوچک برای بازی‌های آرکید است. در این مکان می‌توانید ببینید که چقدر در بازی پک من» (زمانی که مست هستید) مهارت دارید.

مرکز بولینگ دوبی

بولینگ همیشه یک بازی سرگرم کننده همراه با دوستان و خانواده است. مرکز بولینگ دوبی مکانی بسیار محبوب در شهر است. بااین‌حال بولینگ تنها بازی این مکان نیست و بازی‌های جالب آرکید برای بازدیدکنندگان هم دارد. همچنین بهترین مکان برای افرادی است که می‌خواهند یک شب همراه با خانواده سرگرم شوند و از انواع بازی‌ها لذت ببرند.

سیاره جادویی

اینجا یکی از بهترین مکان‌ها برای بازی‌های آرکید است. سیاره جادویی در فروشگاه‌های مختلف اطراف دوبی وجود دارد و دارای تعداد زیادی بازی‌های آرکید، سواری و فعالیتهای جالب و هیجان‌انگیز برای کودکان و بزرگسالان است. سیاره جادویی بهترین مکان برای رها کردن فرزندان برای بازی و گذراندن کل روز در فروشگاه‌ها –یا ملحق شدن به آنها و داشتن یک روز هیجان‌انگیز است. آرکید بیش از یک بازی است. سیاره جادویی در مرکز شهر مردف دارای یک دیوار سنگ‌نوردی و فضای چتربازی سرپوشیده نیز هست.

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط