کادیکوی، استانبول
1397/07/30 - 13:00 راهنمای سفر

بهترین کافه‌ها و کافی‌شاپ‌ها در مودا-کادیکوی، استانبول

مودا که بدون شک جذاب‌ترین محله‌ی بخش آسیایی استانبول است، با بوتیک‌های شیک، کافه‌ها و رستوران‌هایی که همگی آن‌ها یادآور فضای محلی و متمایز کادیکوی هستند، در حال پیشرفت است. برخی از بهترین مکان‌هایی که می‌توانید در آن‌ها قهوه بنوشید و کمی وقت بگذرانید را می‌توانید در اینجا ببینید.

برای خرید بلیط هواپیما نجف به فلایتیو مراجعه کنید.

Yer Café

یکی از گرم و نرم‌ترین کافه‌های مودا Yer Cafe است که لوازم مختلف صرف نوشیدنی، تابلوهای قاب شده از هنرمندان بومی و درب مخفی دستشویی پشت پرده‌ی ضخیم مخملی، همگی بخش‌هایی از جذابیت آن هستند. این کافه تمام طول روز باز است و از صبحانه تا قهوه و کوکتل شبانه، و همچنین خوراکی‌های خوش‌طعم ترکی را سرو می‌کند.

Pappa Café

این کافه‌ی دنج که در یک خانه‌ی تاریخی بازسازی شده قرار دارد، یک فضای خودمانی دارد که با وسایل صرف نوشیدنی و اشیاء عتیقه در جاهای مختلف آن کامل می‌شود. در تابستان، چند میز در فضای باز قرار دارد که برای مشاهده‌ی رفت و آمد مردم محلی بسیار عالی است.

Dün

شعبه‌ی دیگر Yer Cafe به همان اندازه گرم و نرم و جذاب است، اما تمرکز آن بیشتر بر روی غذاها است که به طور منظم تغییر کرده و تازه‌ترین ترکیبات را به شیوه‌های نوآورانه و خوشمزه با هم ترکیب می‌کند. بدون شک یک محل عالی برای سپری کردن کل روز است، به ویژه اگر نوازش گربه‌های خیابانی که دوست دارند روی صندلی‌های بیرون چرت بزنند را دوست داشته باشید.

Juliet Rooms & Kitchen

یکی از جدیدترین مواردی که به مودا اضافه شده است، مهمانسرای دوست‌داشتنی و کوچکی است که یک کافه‌ی دوست‌داشتنی نیز دارد. در روزهای تابستانی، کافه ژولیت یک محل عالی برای چند ساعت نشستن و لذت بردن از ساندویچ، پاستا یا کیک‌های تازه است.

Naan Bakeshop

یکی از بهترین مکان‌های مودا برای خریدن نان تازه‌ی خمیر ترش، فروشگاه Naan است که یک کافه‌ی گرم و نرم و نانوایی دارد که می‌توانید چندین ساعت را در آنجا سپری کنید و از ساندویچ‌ها و دسرهای فوق‌العاده‌ی آن‌ها لذت ببرید.

180 Coffee Bakery

اگر به دنبال دسرهایی به سبک آمریکایی می‌گردید باید به این مکان سر بزنید. مافین ها، تارت ها و چیزکیک‌های 180 Coffee Bakery در کنار قهوه‌تان بسیار عالی خواهند بود و گاهی نیز بیکن واقعی همراه با صبحانه‌های خوش‌طعم خود سرو می‌کنند.

NUN

NUN که یک کافه‌ی عالی برای هواداران لباس‌های سبک قدیمی است، دو قسمت دارد که یکی کافی شاپ و بخش دیگر فروشگاه لباس‌های قدیمی است و مجموعه‌ی فوق‌العاده‌ای از لباس‌ها و لوازم دست‌چین شده از سراسر دنیا را در خود دارد. کافه‌ی آن به هر ماه میزبان یک رویداد است که در آن می‌توانید وسایل قدیمی‌تان را با خود بیاورید و با چیزهای نو معامله کنید.

 

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط