رستوران‌های شهر پراگ
1397/10/26 - 15:00 راهنمای سفر

بهترین رستوران‌های شهر پراگ را بشناسیم

شهر پراگ علیرغم داشتن ویژگی‌های بین‌المللی، همچنان فرهنگ خود را، به خصوص در عرصه منحصربه‌فرد خوراکی، حفظ کرده است. جمهوری چک توانسته است با ارائه غذاهای سنتی کشور به شیوه‌ای مدرن، خود را به‌طور موفقیت‌آمیزی با تقاضای گردشگران محلی و بین‌المللی تطبیق دهد. فلایتیو به بررسی پراگ پرداخته و شما را با بهترین رستوران‌های این شهر آشنا می‌کند.

برای خرید بلیط هواپیما به فلایتیو مراجعه کنید.

رستوران هنر و غذای هاد

رستوران هنر و غذای هاد (ART&FOOD Had) ترکیبی از دستورات غذایی کشور چک به شیوه‌ای مدرن به همراه خوراکی‌های بین‌المللی است. موقعیت این رستوران فراتر از سطح معمولی بوده و در آن یک گالری هنری با بیش از ۲۰۰ نقاشی از هنرمندان محلی و بین‌المللی مشاهده می‌شود. رستوران همچنین اقدام به فروش مستقیم محصولات منطقه‌ای مورداستفاده در آشپزخانه خود نظیر پنیر، گوشت یا سوسیس به مشتریان می‌کند. موسیقی زنده بخشی جدایی‌ناپذیر از این رستوران است.

رستوران ملینیس

رستوران مِلِینیس (Mlejnice) در نزدیکی شهر قدیمی پراگ، انواع غذاهای سنتی کشور چک نظیر گولاش (goulash) را سرو می‌کند. غذاهای این رستوران در فضای سنتی و باغی زیبا برای فصل تابستان سرو شده و حس و حالی دوستانه را به گردشگران می‌دهد.

اوبولینو

اوبولینو (U Bulínů) که کمی دورتر از مرکز شلوغ شهر پراگ واقع شده است، یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های چکی با منویی از غذاهای سنتی به شمار می‌رود. خوراک خرگوش همراه با سس خردل و ماهی سالمون با آویشن طرفداران زیادی در این رستوران دارد. اگر به دنبال یک غذای سنتی از کشور چک هستید، اوبولینو گزینه مناسبی برای شماست.

نوتا بنه

رستوران نوتا بنه (Nota Bene) در شهر پراگ مشغول سرو انواع غذاهای کشور چک و اروپای شرقی است. می‌توان در این رستوران انواع غذاهای دریایی مانند سالاد ماهی قزل‌آلا یا سالمون کبابی همراه با رَتَتویی را پیدا کرد. چیزکیک بلوبری دسری محبوب در این رستوران است. تمامی غذاها در نوتا بنه از مواد اولیه باکیفیت تهیه شده و با وجود قرارگیری در منطقه‌ای مناسب از شهر، قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای دارند.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط