لوکس‌ترین اسپاهای شهر استانبول
1397/04/28 - 13:00 راهنمای سفر

با لوکس‌ترین اسپاهای شهر استانبول آشنا شوید

لوکس‌ترین اسپاهای استانبول در جایی جز هتل‌های لوکس این شهر قرار ندارند و بهترین امکانات را برای راحتی و آرامش مسافران فراهم می‌آورند. خدمات لوکس این اسپاها، از ماساژ با پوست صدف گرفته تا شنا در تنها استخر دریای بحرالمیت، باعث طراوت و شادابی شما می‌شود. فلایتیو نگاهی به برخی از لوکس‌ترین اسپاهای شهر استانبول انداخته است.

Caudalie Vinotherapie

هتل عثمانی‌ها (Les Ottoman)، همان‌طور که از نامش پیداست، از هر نظر سعی در پمپاژ حال و هوا و دکوراسیون سبک سلطانی به این فضا کرده است. اسپای این هتل با توجه به اصول فنگ‌شویی طراحی شده و فضایی به مساحت ۲۴۰۰ مترمربع با تمامی امکانات لوکس را فراهم آورده است. نیمکت‌های سرامیکی در زیر یک گنبد پرزرق‌وبرق، استخر دریایی، جکوزی، سونای فنلاندی، فواره یخ، مدیتیشن و تنها استخر موجود در دریای بحرالمیت، بخشی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این اسپا هستند. صرف‌نظر از تمامی این خوبی‌ها، اسکراب صورت و بدن در این اسپا قابل‌مقایسه با مکانی دیگر نیست.

Sanitas

کاخ چراغان، عمارت سابق عثمانی، درست در مقابل خلیج بوسفور، حالا یکی از هتل‌های مطرح استانبول محسوب می‌شود. اسپای این هتل نیز به‌اندازه خود عمارت لوکس بوده و با مدرن‌ترین امکانات و خدمه آموزش‌دیده، در خدمت مشتریان است. اگر احساس می‌کنید که علاقه‌ای به رفتن به اتاق‌های تاریک ماساژ ندارید، خدمه اسپا با روی خوش به اتاق شما می‌آیند. گرداب این اسپا را تجربه کنید، در استخر ابدی و روباز اسپا شنا کنید و در یکی از کلبه‌های مجاور استخر ماساژ بگیرید. ازآنجایی‌که تاریخ در این عمارت موج می‌زند، در حمام‌های هتل با شما به‌مانند یک سلطان رفتار می‌شود. انواع اسکراب‌ها با قهوه، شکر قهوه‌ای، کریستال عسل و کف‌های معطر به همراه ماساژ روغنی در اسپای این هتل انتظار میهمانان را می‌کشند.

The SPA

تنها می‌توان در رویاها تصور کرد که چه نوع خدمات لوکسی در The SPA، متعلق به هتل چهارفصل استانبول در بوسفور، در انتظار شماست. بهتر است تا این تجربه را با رفتن به حمام‌های ترکی این اسپا‌ آغاز کرد و سپس به سراغ خدمات ماساژ صورت، ماساژ بدن (ماساژ با سنگ‌های داغ، ماساژ تایلندی، ماساژ پا و درنهایت مدیتیشن)، خدمات رفع خستگی ناشی از پرواز، اسکراب، مانیکور و پدیکور رفت. اگر تمامی این موارد کافی نبودند، وارد استخر سرپوشیده اسپا شده یا در اطراف گرداب‌های مصنوعی بنشینید.

Lavender

ندیدن هتل ریتز کارلتون در استانبول کمی دشوار است، زیرا این برج شیشه‌ای بلند، آسمان شهر را به آشغال خود درآورده است. ریتز کارلتون که به خاطر تجمل آن شهره است، اسپایی دارد که از میهمانان با استخر همراه با نوشیدنی‌ها و میان وعده‌های سالم پذیرایی کرده و سپس آن‌ها را به‌طرف سونا هدایت می‌کند. افرادی که فعالیت‌های بدنی بیشتری دارند، می‌توانند از سالن بدن‌سازی همراه با وسایل ورزشی و همچنین یک مربی شخصی استفاده کنند. خدمات ماساژ در این اسپا همراه با پوسته‌هایی از گدازه‌های آتش‌فشانی بسیار محبوب است. در این اسپا از صدف‌های داغ برای ماساژ بدن با فشارهای مختلف و درمان دردهای مفصلی استفاده می‌شود.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط