بهترین بازارها در شهر کِبِک

در شهر کبک بازارهای مختلفی برای گشت و گذار وجود دارد که کالا و محصولات محلی را در فضایی آرام و اجتماعی ارائه می‌کنند. چه در بازارهای سرپوشیده و چه روباز، هنگام گشت و گذار در این بازارها با انواع صنایع دستی و جواهرات، بستنی، میوه، نمونه‌های آزاد و چیزهایی از این قبیل مواجه خواهید شد.

برای خرید بلیط هواپیما به فلایتیو مراجعه کنید.

Marché du Vieux-Port

Marché du Vieux-Port یک بازار سرپوشیده در نزدیکی ایستگاه قطار شهر کبک است، که باعث می‌شود بعد از ورود به شهر، اولین توقف شما راحت و خوشایند باشد. در این بازار هم افراد محلی و هم توریست‌هایی را خواهید دید که مشغول تست کردن نوشیدنی‌ها هستند، و بسته به اینکه چه زمان از سال باشد، از محصولات فصلی تازه لذت می‌برند و در میان دکان‌ها به خرید و فروش مربا، گوشت، ادویه، شیرینی و غیره مشغول هستند. دست‌فروش‌ها نیز با افتخار کالاهای خانگی خود را به شما عرضه می‌کنند، و دید بهتری از فرهنگ و سنت‌های محلی به شما می‌دهند.

Les Halles Sainte-Foy

در 30 سال گذشته، Les Halles Sainte-Foy یک نهاد واقعی در فرهنگ غذایی کبک بوده است. در این بازار انواع کالاها و شیرینی فروشی، ماهی‌فروشی، نانوایی، رستوران، کافه و مواردی از این قبیل را خواهید یافت.

Marché Public de Sainte-Foy

Marché Public de Sainte-Foy از سال 1976 تا کنون در حال کار است. این بازار که در نزدیکی پارک Parc Rolland-Beaudin قرار دارد، در فصل تابستان بسیار پر رونق است و هفت روز هفته از ماه مه تا نوامبر کار می‌کند. این بازار که از سال 2013 به عنوان یک تعاونی محلی عمل می‌کند، محصولات محلی مثل نوشیدنی‌های مختلف، شربت سیب و عسل را عرضه می‌کند. همچنین مجموعه‌ای از محصولات انگور و صنایع دستی، و نیز گل‌ها و میوه‌ها و سبزیجات متداول در آن یافت می‌شود.

Les Halles Cartier

بازار Les Halles Cartier که به تازگی نوسازی شده است، 28 مغازه‌دار دارد که در چهار بخش کاری (غذا، بوتیک و خدمات، سلامت و رستوران) در زیر یک سقف در کنار هم کار می‌کنند.

برای خرید بلیط هواپیما ارزان به فلایتیو مراجعه کنید.

Fruterie 440 Quebec

Fruterie 440 Quebec یک مکان بسیار بزرگ است که میوه‌ها، سبزیجات، و محصولات دیگر را با قیمت‌های نسبتاً پایین عرضه می‌کند. در پنج محل از ایالت این بازار برپا می‌شود: لاوال، آنجو، تربون، پارک گرین فیلد و شهر کبک. یازدهم هر ماه محصولات این بازار با تخفیف‌های مختلف و فروش ویژه عرضه می‌شود.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*