شینجوکو
1397/10/20 - 13:00 راهنمای سفر

بهترین کارهایی که می‌توان در شینجوکوی توکیو انجام داد

منطقه شینجوکو (Shinjuku) چیزی فراتر از زندگی شبانه و مراکز خرید است. این ناحیه در توکیو با جاذبه‌های فراوان خود، باید در فهرست تمامی گردشگران به هنگام دیدار از پایتخت ژاپن قرار بگیرد. فلایتیو نگاهی به شینجوکو انداخته و بهترین تفریحات موجود در این منطقه را به شما معرفی می‌کند.

برای خرید بلیط هواپیما به فلایتیو مراجعه کنید.

گلدن گای

گلدن گای (Golden Gai) در شینجوکو یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری توکیو است. این منطقه با خیابان‌های باریک خود در نزدیکی کابوکیچو (Kabukicho) پر از کافه‌های کوچکی است که به زحمت ۶ نفر در آن‌ها جای می‌گیرند. این کافه‌های قدیمی که در مجاورت منطقه فوق مدرن شینجوکو واقع شده‌اند، دلیل محبوبیت این محله بوده و مانع از توسعه اینجا به سبک جدید می‌شوند.

باغ ملی شینجوکو

باغ ملی شینجوکو یک پارک بزرگ در این منطقه به شمار می‌آید که در دوران پادشاهی ادو (Edo) محل اقامت خانواده نایتو (Naito) بوده است. گردشگران می‌توانند از سه باغ منحصربه‌فرد ژاپنی، انگلیسی و فرانسوی دیدن کنند و به سراغ یک گلخانه بزرگ با گیاهان متنوع بروند. این باغ از ساعت ۹ صبح تا ۴:۳۰ بعدازظهر باز بوده و دوشنبه‌ها تعطیل است.

کاگورازاکا

کاگورازاکا (Kagurazaka) زمانی شلوغ‌ترین مرکز تفریحی توکیو بود و امروز تنها از یک رستوران میزبانی می‌کند. این منطقه تاریخی به خاطر مسیرهای سنگ‌فرش، کوچه‌های پیچ در پیچ و قدیمی و فروشگاه‌هایی که توسط خانواده‌ها اداره می‌شود، مشهور است. کاگورازاکا در سال‌های اخیر تحت نفوذ فرهنگ فرانسوی توسعه یافته است.

کابوکیچو

کابوکیچو مهم‌ترین منطقه تفریحی شینجوکو است. این منطقه به خاطر داشتن کلوپ‌های تفریحی فراوان شهرت زیادی دارد، اما فروشگاه‌ها، بوتیک‌ها و رستوران‌ها نیز به محبوبیت کابوکیچو افزوده‌اند. در این منطقه حتی یک موزه کوچک نیز به چشم می‌خورد.

شین اوکوبو

شین اوکوبو (Shin-Okubo) به محله کره‌ای‌ها در توکیو مشهور است. فرهنگ موسیقی پاپ کره‌ای در این محله در میان جوانان بسیار محبوب بوده و شین اوکوبو مقصد جذابی برای گشت زدن به شمار می‌آید. می‌توان جدیدترین لوازم آرایشی و لباس‌های کره‌ای را در این محله تهیه کرد. به‌علاوه بزرگ‌ترین اجتماع رستوران‌های کره‌ای در شین اوکوبو قرار دارد.

ساختمان فرمانداری توکیو

گردشگرانی که عاشق تماشای توکیو از آسمان هستند، می‌توانند به ساختمان فرمانداری این شهر مراجعه کرده و به صورت رایگان از ارتفاع بالا به نظاره پایتخت ژاپن بپردازند. این ساختمان بلندمرتبه که مشرف به شهر و پارک شینجوکو چو است، یک کافه کوچک و یک فروشگاه سوغاتی نیز دارد.

پارک تویاما

پارک تویاما (Toyama) مکان محبوبی برای تماشای شکوفه‌های گیلاس در کنار کوه هاکونه است. نباید این کوه هاکونه را با کوهی به همین نام در منطقه کاناگاوا اشتباه گرفت. این تپه کوچک با داشتن یک پارک دنج، پناهگاه دنجی برای فرار از شلوغی شهر و رفتن به میان جنگلی انبوه است.

معبد هانازونو

معبد هانازونو (Hanazono) یک معبد باشکوه از مذهب شینتو در قلب منطقه شینجوکو است. این معبد که بیش از سه قرن قدمت دارد، در سراسر سال از رویدادهای فراوانی میزبانی می‌کند.

شینجوکو

منطقه شینجوکو (Shinjuku) به عنوان مرکز این ناحیه را می‌توان درست در بیرون از ایستگاه راه‌آهن شینجوکو پیدا کرد. اینجا مکانی محبوب برای خرید بوده و پر از بوتیک‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای لوکس است.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط