بهترین سرگرمی‌های دوسلدورف
1397/10/04 - 13:00 راهنمای سفر

بهترین سرگرمی‌های دوسلدورف برای کودکان

دوسلدورف شهری بسیار محبوب برای کودکان است و خوشحال و راضی کردن کودکان در این شهر اصلا سخت به نظر نمی‌رسد. صرف‌نظر از تعداد زیاد زمین‌های بازی و باغ‌ها، دوسلدورف میزبان جاذبه‌های محبوبی برای کودکان است. اگر کودکان در ایام جشنواره‌ها، بازارهای کریسمس و کارناوال‌ها به دوسلدورف بیایند، دیگر نمی‌خواهند تا به شهر خود بازگردند. فلایتیو نگاهی به برخی از بهترین سرگرمی‌های دوسلدورف برای کودکان انداخته است.

برای خرید بلیط هواپیما به فلایتیو مراجعه کنید.

باغ‌وحش آبی

گردشگران می‌توانند در موزه باغ‌وحش آبی دوسلدورف از نزدیک شاهد حضور ۵۶۰ جانور آبی شگفت‌انگیز، موجودات آب شیرین و جنگل‌های بارانی باشند. تمامی ۲۵ اتاق این موزه شما را با جانوران دریایی حیرت‌انگیز آشنا کرده و اطلاعات فراوانی از دوران تکامل، بقا و تنوع آن‌ها در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهند. دیدار از باغ‌وحش آبی دوسلدورف همواره می‌تواند با کمی تفریح در پارک نورد (Nord) کامل شود.

جنگل گرافنبرگ

جنگل گرافنبرگ (Grafenberger) جذابیت‌های بی‌شماری برای کودکان دارد. این جنگل سرسبز خانه تقریبا ۱۰۰ جانور از جمله گونه‌های مختلف آهو، گراز وحشی، گربه وحشی، راکون و روباه است. گردشگران می‌توانند به این جانوران سبزیجات خام و سیب بدهند. آهوها رابطه دوستانه خوبی با مردم دارند و از دست آن‌ها خوراکی می‌گیرند. همین امر سبب شگفتی کودکان می‌شود. ورود به این جنگل رایگان است.

دریاچه اونته‌باخر

دریاچه اونته‌باخر (Unterbacher) در دوسلدورف با ساحل خود در میان خانواده‌ها، به‌خصوص در ماه‌های گرم تابستان، بسیار محبوب است. این دریاچه با آب بسیار شفاف، محلی ایده‌آل برای شنا، آب‌بازی، قایق‌سواری و انجام ورزش‌های آبی است. ساحل دریاچه نیز یک زمین بازی و یک کافه برای فروش بستنی و خوراکی‌های دیگر دارد. ازآنجایی‌که این ساحل دارای بخشی برای درست کردن کباب است، محل مناسبی برای برپایی پیک‌نیک محسوب می‌شود.

موزه نئاندرتال

نوجوانان بدون شک از حضور در موزه نئاندرتال در حومه شهر دوسلدورف لذت خواهند برد. اینجا موزه‌ای است که داستان تکامل انسان در طی ۴ میلیون سال را روایت می‌کند. این موزه به شیوه‌ای جذاب و تعاملی اقدام به ارائه اطلاعات کرده و از طریق مجسمه‌های انسانی و آموزش‌های صوتی و تصویری به روایت تاریخ می‌پردازد. دیدار از این موزه می‌تواند با قدم زدن در دره نئاندرتال همراه شود. این دره خانه حیوانات عصر یخبندان نظیر گاومیش‌های یالدار است.

منطقه تفریحی اوبرکاسل

منطقه وسیع اوبرکاسل (Oberkassel) یک زمین بازی مناسب برای کودکان بین سنین ۶ تا ۱۴ سال است، هرچند این محوطه یک بخش ماسه‌ای کوچک برای کودکان با سنین کمتر هم دارد. این پارک فرصت‌های بی‌شماری برای آویزان شدن، بالا رفتن، پریدن و دویدن داشته و کودکان را برای تخلیه انرژی و برانگیختن کنجکاوی تشویق می‌کند. بچه‌ها می‌توانند با حضور در کلاس‌های سفالگری دستان خود را گلی کنند. به‌علاوه، چندین حیوان این پارک را خانه خود می‌دانند.

تورهای گردشگری برای کودکان

دوسلدورف تورهای فراوانی در سراسر شهر برای کودکان ارائه می‌دهد و هدف از برگزاری این تورها آشنایی بچه‌ها با تاریخ و فرهنگ شگفت‌انگیز این منطقه به شیوه‌ای جذاب است. تور داخلی دوسلدورف به کودکان و همچنین بزرگ‌سالان امکان کشف معماری حیرت‌انگیز شهر را می‌دهد، درحالی‌که تور بندری آن‌ها را با جاذبه‌های بندر دوسلدورف آشنا می‌کند. این تورها مناسب کودکانی بین سنین ۸ تا ۱۲ سال هستند.

سنگ‌نوردی

کودکانی که تمایل به امتحان سنگ‌نوردی دارند، باید راهی باشگاه‌های Monkeyspot و Superblock شوند. این دو باشگاه دارای دیوارهای سنگ نوری با درجه سختی متفاوت بوده و مناسب همه، از افراد مبتدی تا حرفه‌ای، هستند. مربیان این دو باشگاه همیشه آماده کمک به شما بوده و توصیه‌های لازم را می‌کنند. این سرگرمی صرف‌نظر از یک ورزش جذاب، راهی خوب برای تقویت قدرت همکاری با سایرین است.

مجموعه آبی دوسل‌اشتراند

مجموعه آبی دوسل‌اشتراند (Dusselstrand) یک مقصد خانوادگی و جذاب در دوسلدورف است. این پارک آبی روباز و سرپوشیده وسایل سرگرمی آبی متنوعی مانند سرسره، استخرهای بادی، استخرهای شنا، برنامه‌های بدن‌سازی در آب و بازی‌های آبی دارد. در این پارک هر تفریحی متناسب با سن افراد به چشم می‌خورد. والدین نیز می‌توانند از فرصت استفاده کرده و در سونا استراحت کنند.

پارک ترامپولین

پارک ترامپولین سرگرمی‌های فراوانی برای کودکان ۵ سال به بالا دارد. افراد فرصت دارند تا در مدت ۶۰ دقیقه بر روی ترامپولین‌ها بالا و پایین بپرند و به خاطر محبوبیت شدید این پارک، باید نوبت خود را به‌صورت اینترنتی رزرو کرد. چندین ترامپولین مختلف در این پارک به چشم می‌خورد که مناسب کودکان با سنین گوناگون هستند. بچه‌ها همچنین می‌توانند به هنگام بالا و پایین پریدن بر روی ترامپولین، بسکتبال بازی کنند.

زمین‌های بازی سرپوشیده

وقتی‌که هوا بارانی و برفی است و کودکان نمی‌توانند از زمین‌های بازی روباز استفاده کنند، دو شهربازی بوبولینو (Bobbolino) و گینو (Gino) به مدد والدین می‌آیند. این محوطه‌های بازی دارای تونل‌ها، سرسره‌ها و قلعه‌های بادی بزرگی هستند که به کودکان اجازه می‌دهند برای چندین ساعت مشغول باشند. سرسره‌های کوچک‌تر، استخر توپ‌ها به همراه ماشین‌های اسباب‌بازی گزینه‌های طراحی‌شده برای کودکان با سنین کمتر هستند. والدین می‌توانند در رستوران این دو مجموعه استراحت کرده و در حین نظارت بر کودکان خود، یک فنجان قهوه بنوشند.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط