سوییس و کودکان
1397/10/03 - 13:00 راهنمای سفر

بهترین تفریحاتی که می‌توان در سوئیس همراه با کودکان داشت

سوئیس یک زمین بازی واقعی برای کودکان است و گزینه‌های فراوانی برای برانگیختن کنجکاوی طبیعی آن‌ها وجود دارد. فلایتیو نگاهی به برخی از بهترین تفریحات کشور سوئیس همراه با کودکان انداخته است.

برای خرید بلیط هواپیما به فلایتیو مراجعه کنید.

به موزه دایناسورها بروید

بچه‌ها عاشق دایناسورها هستند. بیایید در عصر تلفن‌های هوشمند فرزندان خود را با جاذبه‌هایی واقعی در یکی از موزه‌های دایناسور سوئیس آشنا کنیم. موزه دایناسور آتال (Aathal) در نزدیکی زوریخ یکی از بزرگ‌ترین مجموعه فسیل‌های سوئیس را دارد، درحالی‌که موزه‌های دیگر مانند موزه ژوراسیکا در منطقه ژورا و موزه فسیل مونته سن جورجیو میزبان کلکسیون‌های شگفت‌انگیزی هستند که از مناطق اطراف کشف شده‌اند.

به یک پارک آبی بروید

سوئیس خانه بزرگ‌ترین پارک آبی سرپوشیده در اروپا است و محل مناسبی برای تفریح کودکان به شمار می‌آید. پارک آبی آلپاماره (Alpamare) فاصله کوتاهی تا زوریخ داشته و در تمام طول سال فرصت خوبی برای تجربه آب‌بازی به همراه ۱۱ سرسره آبی و استخرهای متعدد است.

دنیای جانوران را در باغ‌وحش بازل کشف کنید

بازل خانه یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین باغ‌وحش‌های سوئیس است. در این باغ‌وحش شمار فراوانی از حیوانات از سراسر کشور و دنیا نگهداری می‌شود. کودکان می‌توانند با جانوران در معرض خطر انقراض آشنا شوند و دلیل اینکه آن‌ها در معرض نابودی هستند را بدانند. باغ‌وحش زوریخ نیز یکی دیگر از گزینه‌های محبوب است. این باغ‌وحش تمامی جانوران و گیاهان خاص منطقه ماداگاسکار را در خود دارد. این دو باغ‌وحش در سوئیس بسیار آموزنده و سرگرم‌کننده هستند.

به کاوش در طبیعت بپردازید

سوئیس فرصت‌های بی‌شماری برای آشنایی کودکان با جهان طبیعی دارد. فرقی نمی‌کند که قصد شما گردش در جنگل‌های پارک ملی سوئیس، تماشای بزرگ‌ترین کوه یخ اروپا یا استراحت در کنار یکی از دریاچه‌های زیبای کشور باشد، سوئیس تمامی انتظارات شما را برآورده خواهد کرد. در سوئیس می‌توان به‌راحتی از دست ساختمان‌های بتنی به جنگل فرار کرد و به کودکان اجازه داد تا بیشتر در مورد دنیای طبیعی پیرامون خود بیاموزند.

اسکی یاد بگیرید

نمی‌توان از این موضوع چشم‌پوشی کرد که سوئیس یکی از برترین مقاصد گردشگری برای کودکان به‌منظور آموزش اسکی است. اکثر پیست‌های بزرگ این کشور دارای مسیرهایی برای آموزش کودکان و مبتدیان بوده و کلاس‌های آموزشی دارند. به‌علاوه دیگر پیست‌های کشور نیز مکان‌های مناسبی برای تفریح خانوادگی و افراد مبتدی هستند.

فرهنگ محلی را کشف کنید

تمام دوران کودکی حول کشف کردن می‌چرخد. سوئیس به‌عنوان یک کشور کوچک تنوع گسترده‌ای از نظر سنت‌ها و آداب‌ورسوم دارد و هر منطقه از آن به تاریخ و فرهنگ خود افتخار می‌کند. این یک مزیت محسوب می‌شود، زیرا می‌توان فستیوال‌های مختلفی را در سراسر کشور پیدا کرد که مختص هر منطقه بوده و بدون شک کودکان شما را شگفت‌زده خواهد کرد. شکلات و پنیر دو خوراکی سنتی سوئیس هستند. به‌علاوه، سفر به شهر قرون‌وسطایی گرویرس (Gruyeres) فرصتی ایده‌آل برای آشنایی کودکان شما با خوراکی‌های مخصوص سوئیسی است.

عشق به زبان را کشف کنید

در یک جهان بین‌المللی، تسلط به چندین زبان مختلف با گذشت زمان بیش‌ازپیش احساس می‌شود. احتمالا هیچ کجا در اروپا برای کودکان شما بهتر از سوئیس به‌منظور کشف عشق و علاقه به زبان وجود ندارد. مردم در ۲۶ منطقه این کشور به ۴ زبان زنده دنیا صحبت می‌کنند. فرقی نمی‌کند که عاشق زبان‌های آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و زبان شگفت‌انگیز رومانش باشید، سوئیس یک ماجراجویی عالی برای کودکان شما به‌منظور آموختن تکه‌ای از هر زبان است.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط