رنگارنگ‌ترین محله‌های شرق برلین
1397/08/22 - 11:00 راهنمای سفر

با رنگارنگ‌ترین محله‌های شرق برلین آشنا شوید

شرق برلین که در گذشته منطقه‌ای خاکستری، غم‌انگیز و کسل‌کننده بود، حالا امروزه به ناحیه‌ای سرزنده با فرهنگ‌های مختلف و پر از تاریخ با داستان‌های جدید تبدیل شده است. حال و هوای شهر در این منطقه دیگر شباهتی به دوران پیش از فروپاشی دیوار برلین ندارد. می‌توان در سراسر شرق برلین نقاشی‌های دیواری با رنگ‌ها و بافت‌های مختلف را مشاهده کرد. فلایتیو نگاهی به برخی از محله‌های شرق برلین انداخته است.

برای خرید بلیط هواپیما ارزان به فلایتیو مراجعه کنید.

میته (Mitte)

میته خانه مهم‌ترین جاذبه‌ها و محوطه‌های گردشگری برلین است. می‌توان در این محله موزه‌های فراوان شهر، ایستگاه بازرسی چارلی، ساختمان مجلس برلین، فروشگاه‌های مختلف و رنگ‌های متنوع را پیدا کرد.

فردریش شاین (Friedrichshain)

فردریش شاین محله‌ای برای تماشای جوانان آلمانی است که در حال اسکیت سواری هستند. این محله همچنین خانه‌ای برای نقاشی‌های دیواری رنگارنگ بر روی بقایایی از دیوار برلین در گالری بخش شرقی است.

ترپتاور (Treptower)

ترپتاور منطقه‌ای شگفت‌انگیز در شرق برلین است که به خاطر پارک‌های زیبا، آب‌نماهای جذاب، جنگل‌های انبوه همراه با یک سد و مسیرهای پیاده‌روی و بناهای یادبود تاریخی به خود می‌بالد.

پرنزلائر برگ (Prenzlauer berg)

این منطقه که در گذشته مرکزی برای هنرمندان محلی بود، حالا پر از پارک‌های مخصوص خانواده‌ها و زمین‌های بازی برای کودکان است. در این بخش از شهر یک بازار اشیاء عتیقه و خوراکی به چشم می‌خورد.

مارتسان (Marzahn)

مارتسان محلی برای تماشای ساختمان‌های بی‌پایان سیمانی با معماری کمونیستی است. می‌توان طعم واقعی آلمان شرقی را در این منطقه تجربه کرد، اما خوشبختانه آثار هنری، نقاشی‌های رنگارنگ و طبیعت نیز به زندگی مردم شرق آلمان اضافه شده است.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط