رمانتیک‌ترین اقامتگاه‌ها
1397/08/25 - 11:00 راهنمای سفر

رمانتیک‌ترین اقامتگاه‌های آفریقای جنوبی برای ماه عسل

چه یک ساحل را برای استراحت ترجیح بدهید و چه خواهان یک تجربه‌ی سفر و شکار مجلل باشید، امروزه اقامتگاه‌های زیادی برای گذراندن ماه عسل در آفریقای جنوبی وجود دارد. این‌ها 8 مورد از رمانتیک‌ترین اقامتگاه‌های مناسب برای ماه عسل در این کشور هستند.

برای رزرو هتل خارجی با کارت شتاب به فلایتیو مراجعه کنید.

قلعه‌ی فلای کچر (Flycatcher)، گراسکوپ

قلعه‌ی فلای کچر (مرغ مگس‌خوار) که در حاشیه‌ی دره‌ی دراکنس برگ قرار دارد، در نزدیکی شگفتی‌های دیدنی مثل دره رودخانه‌ی بلاید، و در فاصله‌ی یک‌ساعتی با پارک ملی کروگر قرار گرفته است. سوئیت‌های مختلفی در این قلعه ارائه می‌شود، اما سوئیت موتسارت از همه بزرگ‌تر و آراسته‌تر است. اتاق با اسباب و اثاثیه‌ی عتیقه، از پرده‌های مخملی تا چارچوب‌های پرزرق‌وبرق، تزئین شده است و تماشای نماهای فوق‌العاده‌ای از تالاب را ممکن می‌سازد.

اقامتگاه رودخانه‌ی گریت فیش در باشگاه ورزشی خصوصی کواندوی، کیپ شرقی

در اقامتگاه فوق‌العاده‌ی رودخانه‌ی گریت فیش، مهمانان واقعاً عظمت قاره‌ی آفریقا را درک خواهند کرد. سوئیت‌های بسیار مجلل نماهای گسترده‌ای از چشم‌اندازهای اطراف ارائه می‌کنند و به عنوان مکمل آن‌ها طراحی شده‌اند. با باز شدن درهای شیشه‌ای بزرگ، نماهای فوق‌العاده‌ای آشکار می‌شود، و حمام‌های داخل سوئیت یک دوش داخلی و یک دوش خارجی دارند.

اقامتگاه طبیعی کاگا کاما

کاگا کاما در سدربرگ به مهمانان خود این امکان را می‌دهد که به خاص‌ترین شیوه‌ی ممکن به طبیعت نزدیک شوند. اتاق روباز، طبیعی و خصوصی آن‌ها که حدود 7 کیلومتر از اقامتگاه اصلی فاصله دارد، در میان صخره‌های سنگی مشرف به دشت‌های fynbos قرار گرفته است. می‌توانید زیر ستاره‌ها بخوابید و با یک طلوع آفریقایی از خواب بیدار شوید، و روزهای استراحت خود را در استخر سنگی خصوصی یا "حمام ستاره‌ها" سپری کنید.

اقامتگاه جنگل کوسی، پارک تالابی ایسیمانگالیزو، کوازولو-ناتال

اقامتگاه جنگل کوسی یکی از مقاصد آرام برای سپری کردن ماه عسل است، جایی که زوج‌ها می‌توانند در استخر استراحت کنند و به تماشای اسب‌های آبی در دریاچه‌ی مجاور بپردازند. کلبه‌های دور از جنگل، حمام‌های بیرونی دارند که در شن‌های نرم و سفید در زیر سایه‌ی درختان قرار گرفته‌اند. همچنین قایق‌های رمانتیکی وجود دارند که برای خوش‌گذرانی و تماشای غروب خورشید عالی هستند.

اقامتگاه لیون سندز، پارک ملی کروگر

 لیون سندز انتخاب‌های مختلفی را، از کلبه‌های Ivory با سکو، تالار نشیمن و استخر، تا کلبه‌های تینگا و نارینا که با استخرهای خصوصی و سکوهای مشرف به رودخانه‌ی سابیه کامل می‌شوند، ارائه می‌کند. سبک کلبه‌ها با هم متفاوت است اما همه‌ی آن‌ها به خوبی با نماهای داخلی مدرن و برجسته، و یا به شکل فضاهای روستایی و آرام تزئین شده‌اند. از آنجایی که این اقامتگاه در پارک ملی کروگر قرار گرفته است، یک تور سفری همراه با راهنما هنگام بازدید از آن لازم است.

اقامتگاه مادیکوه، شمال غرب

خانه‌های فوق‌العاده مجلل و پنج ستاره‌ی مادیکوه تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای را امکان‌پذیر می‌سازند، و با غذاها و مهمانسراهای فوق‌العاده‌ای که دارد، از بهترین اقامتگاه‌های آفریقای جنوبی به حساب می‌آید. زوج‌هایی که برای ماه عسل به اینجا سفر می‌کنند می‌توانند از استخرهای خصوصی، دوش‌های بیرونی و سکوهای تماشای خصوصی در میان بیشه‌های آفریقایی لذت ببرند. همچنین یک اسپا درجه یک برای کسانی که می‌خواهند یکسره به استراحت بپردازند، وجود دارد.

اقامتگاه سافاری ماراتابا، پارک ملی ماراکله

ماراتابا در پارک ملی ماراکله، لیمپوپو، یکی از اقامتگاه‌هایی است که در تمام طول سال از آن بازدید می‌شود. این پارک در واتربرگ بیوسفر که توسط یونسکو به عنوان زیست‌کره شناخته شده است، قرار دارد. کلبه‌های خیمه پوش شده‌ی کرباسی و سنگی در این اقامتگاه همگی به زیبایی، با ترکیبی از عناصر مدرن و سنتی تجهیز شده‌اند، و اقامت آن شامل وعده‌های غذایی، دو بازی رانندگی در روز و موارد دیگری ازاین‌دست است.

اقامتگاه ساحلی تونگا، کوازولو-ناتال

اقامتگاه ساحلی تونگا یک مقصد عالی برای سپری کردن ماه عسل ساحلی ایده آل است، و در آن زوج‌ها می‌توانند از شام‌های رمانتیک در کنار ساحل لذت ببرند، در ساحل بی‌انتهای آن قدم بزنند، شنا و غواصی و کایاک سواری کنند، در اسپا به استراحت بپردازند و از غذاهای فوق‌العاده‌ی آن لذت ببرند. سوئیت‌های گالی‌پوش شده‌ی آن نماهای فوق‌العاده‌ای از اقیانوس یا جنگل دارند، و برای تازه عروس و دامادها فضای کاملاً خصوصی فراهم می‌سازند.

 

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط