صبحانه در ریودوژانیرو
1397/06/29 - 11:00 راهنمای سفر

با ۵ کافه محبوب صبحانه در ریودوژانیرو آشنا شوید

فرقی نمی‌کند که شما به ساندویچ­های بزرگ یا یک اسموتی علاقه‌مند باشید، وقتی‌که به سفر می‌روید باید یک صبحانه لذیذ میل کنید. صبحانه شما باید چیزی باشد که بتواند انرژی شما برای یک روز طولانی به‌منظور بازدید از جاذبه‌ها و کشف تازه‌های یک مکان را تامین کند. به‌خصوص که اگر آن مقصد ریودوژانیرو باشد. فلایتیو به سراغ شماری از کافه‌های محبوب صبحانه در این شهر رفته است. با ما همراه باشید.

برای خرید بلیط هواپیما به فلایتیو مراجعه کنید.

۱. کافه اشتها

این کافه کوچک خانوادگی علیرغم قیمت‌های معقول و قرار داشتن در کنار ساحل، همچنان از تیررس گردشگران به دور بوده است. کافی است تا به این کافه رفته و یکی از صبحانه‌های مقوی آن را امتحان کنید. اسپرسو و نان تست فرانسوی این کافه همراه با کره عالی هستند. فراموش نکنید تا جایی هم برای کیک‌های لذیذ این کافه بگذارید.

۲. بی‌بی سوکوس (Bibi Sucos)

اگر گیاهخوار هستید یا به سلامتی خود اهمیت می‌دهید، رستوران بی‌بی محلی مناسب برای شماست. تمامی خوراکی‌های این رستوران طبیعی بوده و سالم هستند؛ آب‌میوه تازه، انواع اسموتی، کرپ، ساندویچ و سالاد. شهرت این رستوران به خاطر خوراکی آکای (açaí) است و بهترین نوع آن در این شهر محسوب می‌شود.

۳. پریما بروشت تریا (Prima Bruschetteria)

بروشتا نسخه‌ای بهتر و لذیذتر از یک ساندویچ است. اگرچه این خوراکی معمولا به‌عنوان یک غذای اشتهاآور و پیش‌غذا سرو می‌شود، اما این رستوران بروشتا را به یک غذای اصلی تبدیل کرده است. این رستوران با داشتن بیش از ۲۰ مدل از این خوراکی، حتی سخت­پسندترین مشتریان را نیز به امتحان بروشتا ترغیب می‌کند. این رستوران هر روز از ساعت ۱۲ بعدازظهر در وسط هفته و ۱۰ صبح در آخر هفته باز می‌شود.

۴. دا کاسا دا تاتا (Da Casa da Táta)

انتظار رویایی بودن هر چیزی در «خانه تاتا» را نداشته باشید. در این رستوران تنها می‌توان غذاهای ساده و خانگی، با سرویسی خودمانی دریافت کرد. کیک پرتقال و نان خانگی این رستوران در تمام شهر یک شاهکار محسوب می‌شود.

۵. بیگ پولیس

بیگ پولیس که در منطقه لبلون واقع شده، به مشتریان خود انواع مختلفی از آب‌میوه‌های استوایی و اسموتی­ها را ارائه می‌دهد. تمامی محصولات این کافه با مواد تازه تهیه شده‌اند. ریودوژانیرو دارای صدها کافه است، اما بیگ پولیس برای مدت ۴۰ سال است که موردتوجه علاقه‌مندان قرار دارد. اینجا محلی عالی برای داشتن یک صبحانه سالم و سریع محسوب می‌شود.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط