هاستل‌های کشور مغرب
1397/09/15 - 11:00 راهنمای سفر

با بهترین هاستل‌های کشور مغرب آشنا شوید

اقامت در یک هاستل روش خوبی برای کاهش هزینه‌های سفر و ملاقات با افراد جدید، به‌خصوص در سفرهای انفرادی، است. در اطراف مغرب هاستل‌های بسیار خوبی به چشم می‌خورد که به شما امکان گشت‌وگذار در این کشور را می‌دهد. هاستل‌ها در این کشور شامل اتاق‌های عمومی و خصوصی شده و امکانات مفیدی نیز دارند. فلایتیو نگاهی به برخی از مهم‌ترین هاستل‌های این کشور در شمال آفریقا انداخته است.

برای خرید بلیط هواپیما به فلایتیو مراجعه کنید.

دار رابحه

هاستل دار رابحه در منطقه خوبی از شهر فاس واقع شده و فاصله اندکی تا مدرسه ابو عنان، موزه دار بعثه و دیگر جاذبه‌های شهر دارد. از تمامی میهمانان در هنگام ورود با یک نوشیدنی استقبال می‌شود و اینترنت بی‌سیم در تمام ساختمان در دسترس است. رخت‌شوی‌خانه نیز در این هاستل موجود بوده و مسافران می‌توانند در بالکن یا لابی دار رابحه استراحت کنند. در این هاستل اتاق‌هایی برای با ظرفیت سه، چهار و پنج مسافر وجود دارد و زوج‌ها می‌توانند اتاق‌های مجزا رزرو کنند. اتاق‌های مشترک هاستل تا ۸ تخت ظرفیت دارند.

دار نعیمه

دار نعیمه در شهر فاس تنها ده دقیقه با پای پیاده تا مسجد و دانشگاه قرویین و مدرسه ابو عنان فاصله دارد. بسیاری از جاذبه‌های دیگر شهر نیز در نزدیکی این هاستل هستند. هاستل دارای یک اتاق هشت تخته، دوتخته، سه تخته و چهار تخته است. لابی هاستل محل دنجی برای استراحت بوده و در فصل زمستان شومینه‌ای در آن روشن می‌شود. مردمی که در ماه‌های گرم‌تر سال به هاستل می‌آیند، می‌توانند در بالکن هاستل در پشت‌بام آفتاب بگیرند. در سراسر ساختمان هاستل اینترنت بی‌سیم موجود بوده و انواع خوراکی‌های مغربی نیز سرو می‌شود.

هاستل مدینه

هاستل مدینه با معماری سبک آرت دکو در نزدیکی جاذبه‌های اصلی شهر طنجه واقع شده است. اتاق‌های مشترک هاستل چهار، شش و هشت تخته هستند. به‌علاوه اتاق‌های دوتخته برای افرادی که به دنبال فضای اختصاصی بیشتر هستند به چشم می‌خورد. میهمانان از مزایایی چون صبحانه و اینترنت رایگان، تلویزیون و یخچال مشترک بهره‌مند هستند.

هاستل آتلانتیک

این هاستل در شهر ساحلی صویره واقع شده و در قلب شهر قدیمی قرار دارد. ساحل در فاصله ۳۰ دقیقه‌ای هاستل است. مسافران می‌توانند در اتاق‌های مشترک با ۶، ۸ و ۱۰ تخت اقامت کنند. بزرگ‌ترین اتاق مشترک ۱۶ تخت دارد. به‌علاوه اتاق‌های دوتخته نیز در هاستل به چشم می‌خورد. توجه داشته باشید که باید وسایل شخصی خود مانند حوله را به همراه بیاورید، در غیر این صورت باید هزینه‌های بیشتری بپردازید.

هاستل جوان در شهر صویره

این هاستل در ناحیه شهر قدیمی واقع شده و در نزدیکی بازارهای شهر، موزه محمد بن عبدالله و بندر قرار دارد. اینجا گزینه‌ای مناسب برای افرادی است که خواهان بهره بردن از مزایای یک هاستل هستند، اما ترجیح می‌دهند در اتاق‌های مجزا برای زنان و مردان اقامت کنند. هاستل دارای اتاق‌هایی برای بانوان و آقایان بوده و بین ۴ تا ۶ تخت در هر اتاق موجود است. زوج‌ها نیز می‌توانند اتاق‌های دوتخته رزرو کنند.

دار الریو

هاستلی جذاب و دنج که انتظار مسافران در شهر شفشاون را می‌کشد. در سراسر ساختمان می‌توان اشیاء عتیقه را مشاهده کرد. عاشقان آفتاب و تماشای مناظر زیبا می‌توانند به پشت‌بام هاستل رفته و از چشم‌انداز اطراف لذت ببرند. این هاستل یک گزینه اقتصادی بوده و دارای اتاقی مخصوص بانوان است. در هاستل صبحانه سرو شده و میهمانان می‌توانند برای دیگر وعده‌های غذایی به رستوران داخلی آن بروند. هاستل همچنین دارای رخت‌شوی‌خانه و انبار نگهداری چمدان‌ها است.

هاستل باغ وَرده

هاستل باغ وَرده (Warda Garden) تنها پنج دقیقه تا ساحل تغازوت در کنار اقیانوس اطلس فاصله داشته و مناسب افرادی است که عاشق شنا، غواصی و حمام آفتاب هستند. هاستل حدود ۲۲ کیلومتر تا مرکز اغادیر فاصله داشته و در ۵ کیلومتری یک زمین گلف مجهز است. رستورانی در هاستل به چشم می‌خورد که صبحانه نیز در آن سرو می‌شود. در هر اتاق چای و قهوه موجود است. اینترنت بی‌سیم در سراسر ساختمان در دسترس بوده و اتاق‌ها ظرفیت ۲، ۴ یا ۵ تخت دارند.

هاستل Tamaght Surf

هاستل Tamaght Surf دیگر گزینه ایده‌آل برای افرادی است که قصد اقامت در نزدیکی اغادیر و ساحل آن را دارند. اتاق‌های مشترک هاستل دارای ظرفیت‌های مختلفی بوده و ۴، ۶ و ۸ تخت دارند. هاستل مختلط بوده و دارای دو اتاق دوتخته است. اتاق‌ها ساده اما تمیز هستند. صبحانه در این هاستل رایگان است و مسافران می‌توانند در سراسر ساختمان از اینترنت بی‌سیم استفاده کنند.

هاستل زمین

راه‌های فراوانی برای کاهش هزینه‌ها به هنگام سفر به شهر قدیمی و افسانه‌ای مراکش وجود دارد. اقامت در یک هاستل نظیر هاستل زمین (Earth) یکی از راه‌ها برای مسافرانی با بودجه‌های محدود است. این هاستل در نزدیکی میدان جماع الفنا و قلب شهر واقع شده و اتاق‌هایی با ظرفیت ۴، ۶ و ۸ تخت دارد. صبحانه و اینترنت در هاستل همراه با نرخ هر اتاق محاسبه می‌شود.

هاستل Dream Kasbah

این هاستل که در نزدیکی مقبره‌های سَعَدیان واقع شده، مکانی جذاب در شهر قدیمی مراکش است. در اطراف این ساختمان گالری‌های هنری فراوانی به چشم می‌خورد. هاستل اتاق‌های متعددی دارد. یک اتاق ۱۰ تخته نیز در این هاستل مخصوص بانوان است. همه میهمانان می‌توانند به‌طور کامل از اینترنت بی‌سیم رایگان استفاده کنند. لوازم حمام رایگان در سرویس‌های بهداشتی هاستل وجود داشته و می‌توان سشوار را نیز از پذیرش قرض کرد.

برای خرید بلیط هواپیما ارزان به فلایتیو مراجعه کنید.

هاستل مدرسه

هاستل مدرسه مکانی جذاب در شهر مراکش است. هاستل فاصله اندکی تا موزه مشهور شهر، دار سی سعید، دارد. از دیگر جاذبه‌های نزدیک هاستل می‌توان به کاخ باهیه و میدان جماع الفنا اشاره کرد. اتاق‌های هاستل ۴، ۶ و ۸ تخت دارند و مسافران می‌توانند از خدمات صبحانه نیز بهره‌مند شوند. لابی مشترک، اینترنت بی‌سیم، سشوار و رخت‌شوی‌خانه از دیگر امکانات هاستل هستند.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط