travel-to-dubai-with-children
1395/11/21 - 8:25 راهنمای سفر

با کودک خود به دبی سفر کنید

دبی یکی از مقصدهای خوب برای سفر با کودکان است. چرا که هم مراکز تفریحی زیادی برای کودکان دارد و هم به دلیل نزدیکی به ایران و پرواز کوتاه مدت آن، بچه ها در هواپیما اذیت نمی شوند.

در دبی چند مرکز خرید وجود دارد که داخل آنها مراکز تفریحی ویژه کودکان تعبیه شده است. مراکزی مانند magic planet در سیتی سنتر، Encounter zone در مرکز خرید وافی، Fun city در مرکز خرید ابن بطوطه و magic planet در مرکز خرید امارات.

Children city  در مرکز خرید ام حریر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 شب تا 8:30 شب و جمعه ها از 3 بعد از ظهر تا 8:30 شب باز است.

در پارک Greek side هم مکانی رنگارنگ با یادگیری دوسویه و امکانات تفریحی برای کودکان 5 تا 12 سال قرار دارد. در نزدیکی این پارک، پارک آبی و Wonderland  قرار دارد که انواع وسایل بازی و سرگرمی در آن قرار گرفته است.

پارک آبی وایلد وادی (Wild Wadi) که در خیابان جمیرا در کنار هتل برج العرب و هتل جمیرا واقع شده، پارکی روباز با امکان سرد و گرم کردن آب در فصل‌ های مختلف است و سرسره‌ های زیاد، دو ماشین موج سواری مصنوعی و بزرگترین و بلندترین سرسره آبی جهان را نیز دارد.

یکی دیگر از ویژگی‌ های این پارک قرار گرفتن آبشاری 18 متری در آن است. این پارک همچنین 2 فروشگاه و 3 رستوران بزرگ دارد.

علاوه بر این، پیست اسکی سرپوشیده دبی نیز از مکان هایی است که در جهان همتایی نداره . اسکی‌ بازها و اسنو‌بورد سوارها با هر مهارتی از این شیب های‌ هیجان انگیز لذت میبرند و میتوانند پرش های‌ خود را در منطقه آزاد تمرین کنن. این پیست 5 دور با ارتفاع و شیب متفاوت دارد که طولانی‌ ترین دور آن 400 متر، با سقوطی بیش از 60 متر است.

حواستان باشد که در این پیست امکانات لازم برای استفاده از لباس زمستانی و تجهیزات اسکی و اسنو‌بورد برای میهمانان وجود دارد و لازم نیست وسایل اسکی با خودتان ببرید. ویژگی مهم این پیست این است که بچه ‌ها و والدین می‌توانند همزمان در پارک برفی دوطرفه‌ بزرگ که به مساحت 3000 مترمربع است و بزرگترین پارک برفی سرپوشیده جهان بشمار میاد، کنار هم تفریح کنند.

این پیست اسکی یکی از بهترین تفریحات دبی محسوب می شود .

اگر قصد  تهیه بلیط هواپیما و یا شرکت در تور دبی را دارید می توانید از خدمات فلایتیو استفاده کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط