traveling-usa-cheap
1396/03/03 - 8:56 راهنمای سفر

13 روش برای سفر ارزان به آمریکا

کنترل هزینه های سفر دغدغه بسیاری از مسافران است.در کشورهای پر هزینه ای چون آمریکا رعایت برخی موارد می تواند هزینه سفر توریستی به آمریکا را به طور چشمگیری کاهش دهد. بنابراین، علاوه بر بررسی قیمت بلیط رفت و برگشت آمریکا، بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید.

(برای سفر به امریکا می‎‌توانید جهت خرید بلیط هواپیما امریکا و رزرو هتل خارجی با کارت شتاب به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

1.ماشین کرایه کنید

کرایه کردن ماشین از مراکز معتبر، به مراتب کم هزینه تر از حمل و نقل بین شهری با هواپیما است.

2.از فروشگاه های trader joe’s خرید کنید

این فروشگاه ها مواد غذایی نیمه آماده ساخت همین برند را با قیمتی بسیار ارزان در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. با کنترل هزینه های مربوط به غذا می توانید تا حد بسیار زیادی صرفه جویی کنید.

3.برای مترو کارت اعتباری مدت دار بخرید

خرید کارت های اعتباری مدت دار به جای کارت های اعتباری یک بار مصرف برای استفاده از مترو گزینه مناسبی جهت صرفه جویی هزینه ها در سفر به آمریکا است.

4.از وب سایت های تاکسی یاب برای مقایسه قیمت های تاکسی استفاده کنید

اگر مجبور به استفاده از تاکسی جهت حمل و نقل درون شهری شدید، قبل از اقدام به گرفتن تاکسی، از وب سایت های تاکسی یاب برای مقایسه قیمت تاکسی استفاده نمایید. شما می توانید با این روش تاکسی های ارزان تر را برای حمل و نقل انتخاب نمایید.

5.کدهای تخفیف را فراموش نکنید

در گوگل کدهای تخفیف را برای خدمات مراکز خرید، رستوران، هتل و غیره جستجو کنید. همیشه می توانید خدمات مختلف را با تخفیفات مناسب توسط کدهای تخفیفی که در وب سایت ها ارائه می شوند، بیابید.

6.اینترنت همراه داشته باشید

تنها با 45 دلار می توانید یک خط همراه داشته باشید، استفاده از اینترنت همراه تا حد قابل توجهی می تواند هزینه های شما را کاهش دهد. شما می توانید همانطور که در خیابان قدم می زنید با جستجو در YELP ارزان ترین مکان ها را برای خدمات مورد نیازتان انتخاب کنید.

7. از موزه ها در شب بازدید کنید

موزه هایی را بیابید که در بعضی از شب ها به صورت رایگان برای بازدید عموم رایگان هستند. معمولا اکثر موزه ها یک شب در هفته، این امکان را می دهند که بتوانید به طور رایگان از آنجا بازدید کنید.

8. از پرداخت هزینه اضافه بار به فرودگاه جلوگیری کنید

وسایلتان را به گونه ای بچینید که بار اضافه ایجاد نکند چرا که مجبور خواهید بود برای اضافه بار بیشتر هزینه اضافه ای به فرودگاه پرداخت نمایید.

9. از اتوبوس های بزرگ برای سفرهای بین شهری استفاده کنید

اگر به هر دلیلی نمی توانید ماشین کرایه کنید، می توانید با هزینه ارزان تر از کرایه ماشین، از اتوبوس های بزرگ برای سفرهای بین شهری استفاده نمایید.

10. صبحانه درست کنید

صبحانه تنها وعده ای است که به راحتی می توان آن را در هتل درست کرد، بنابراین برای کم کردن هزینه ها بهتر است صبحانه تان را خودتان درست کنید.

11. از فروشگاه هایی مانند wall-mart و target استفاده کنید

فروشگاه های زنجیره ای چون wall-mart و target ارزان ترین کالا ها را از پوشاک گرفته تا لوازم خانگی ارائه می دهند. شما می توانید هر آنچه را که می خواهید با تخفیف مناسب از این فروشگاه ها تهیه نمایید.

12. به جای کرایه اتومبیل، دوچرخه بخرید

شما می توانید با هزینه کمتر از 100 دلار از wall-mart دوچرخه بخرید. بسته به نوع شرکت هواپیمایی که با آن پرواز می کنید، ممکن است حمل دوچرخه در هواپیما بسیار ارزانتر از کرایه اتومبیل در آمریکا باشد.

13. از قبل با دقت برنامه ریزی کنید

داشتن یک برنامه ریزی دقیق و در نظر گرفتن تمام هزینه ها می تواند کمک بسیار زیادی به کاهش هزینه ها کند. برای مثال اگر قرار است پروازهای میان شهری داشته باشید سعی کنید طوری برنامه ریزی کنید که در هنگام سفر مسیر ها را نزدیک به یکدیگر انتخاب کرده تا هزینه کمتری پرداخت نمایید.

 

 

 

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط