usa-travel-tips
1396/01/30 - 15:16 راهنمای سفر

در سفر به آمریکا به این نکات توجه کنید

کشور آمریکا در جذب توریست یکی از موفق ترین کشورها محسوب می شود. برای مثال در سال 2013، آمریکا موفق به جذب 8/69 میلون توریست شده است که درآمدی برابر با 180 میلیارد دلار برای این کشور داشته است. از آنجا که عده ای برای اقامت و عده ای برای سفر و به صورت توریستی به این کشور می روند، نکات کلی و اصلی ای وجود دارد که هر دو دسته از افراد لازم است بدانند.

برای سفر به امریکا می‎‌توانید جهت خرید بلیط هواپیما امریکا و رزرو هتل خارجی با کارت شتاب به سایت فلایتیو مراجعه کنید.

- شخصیت آمریکایی ها ممکن است شما را سورپرایز کند. آنها بسیار مغرورند و در خصوص دستاوردها و موفقیت هایشان با دیگران صحبت می کنند.

- آمریکایی ها شخصیت راحت و غیررسمی ای دارند. آنها به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می کنند و صمیمی می شوند.

- در 50 ایالت آمریکا، 50 قانون مختلف برای رانندگی وجود دارد. قبل از رانندگی در آمریکا مطمئن شوید از اینکه به قانون ایالتی که در آن هستید، مسلط هستید.

- خیلی از افراد فکر می کنند در آمریکا فقط غذای فست فود و چاق کننده پیدا می شود اما اگر به رستوران های خوب بروید می توانید هر نوع غذایی که دوست دارید میل کنید. آمریکا پر از ملیت های مختلف و در نتیجه شهرهای چندملیتی است.

- در سفر به آمریکا به تعطیلات رسمی و مراسم خاص آمریکایی ها توجه کنید. مراسمی چون هالووین، کریسمس، روز شکرگزاری و ... .

- آمریکا هتل ‌های زیادی ندارد. خارج از شهر‌های بزرگ تنها می‌ توانید هاستل و مسافرخانه ‌های ارزان پیدا کنید. برای اتاق‌ های خوابگاهی در هاستل‌ بین ۲۵ تا ۴۰دلار برای هر شب باید پرداخت کنید.

- آمریکا کشور بزرگی است و همین بزرگی سفر به شهر‌ها و قسمت‌ های مختلف کشور را مشکل می‌ کند. آسان ترین راه برای سفر به شهرهای مختلف آمریکا، سفر با ماشین است. چون با سفر به وسیله‌ ماشین می توانید از مناظر و مکان ‌های دیدنی آمریکا به بهترین شکل دیدن کنید.

 

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط